2 Kişilik Kavga Oyunu
Menü
Reklam
Anasayfa » 2 Oyunculu Oyunlar » 2 Kişilik Kavga Oyunu

2 Kişilik Kavga oyunları - 2 Oyunculu Oyunlar oyunu oyna

2 Kişilik Kavga Oyunu

2 Kişilik Kavga OyunuYok böyle mükemmel bir oyun, iddia ediyoruz bu oyuna bayılacaksınız, hatta arkadaşlarınıza bu oyundan bahsedeceksiniz. Bir oyunda olması gereken her şey bu oyunda var, aksiyon isterseniz fazlasıyla var, macera isterseniz zaten maceranın babası bu oyun, 2 kişilik arkadaşımla oynayacağım bir oyun olsun diyorsanız işte bu oyun o oyun. 2 kafadar arkadaşın mahalledeki maceralarını konu alan oyunda, mahalleye musallat olmuş kötü sokak çocuklarına karşı bir mücadeleye girişeceksiniz. Oldukça kapsamlı bir kavga oyunu olan 2 kişilik sokak kavgası oyununda rakiplerinizi dövmeye çalışacaksınız. Fakat bunun için doğru bir şekilde ilerlemeli ve düşmanlarınıza arkalarından saldırılar gerçekleştirmelisiniz. Bu sayede hasar almayacak ve başarılı bir şekilde yolunuzda ilerlemeye devam edeceksiniz. Kavga ekibi oyunu isimi ile de bilinen kavga oyununda kontrol tuşlarınız ise OK tuşlarıdır. Diğer oyuncu için ise W,A,S,D yön tuşlarınızdır, aksiyon dövüş tuşlarınız ise J,K,L tuşlarıdır.

Not: Unutmayın bu oyunda biriniz dövüşürken diğeriniz düşmanlardan kaçarak kendini korumalıdır, ikiniz birden dövüşemezsiniz, Biriniz diğerini koruyacak. Sonra ben dövebiliyorum ama arkadaşımın dövüş tuşları yok o dövemiyor demeyin.

Oyunda biriniz savaşarak diğerini koruyacak. Oyunbus 2 kişilik oyunlar kategorisinde yer alan bu güzel kavga oyununda iyi eğlenceler dileriz. Arkadaşlarınızla kavga etmeden oynayın.

Mutafa. demiş ki;

2 kişilik en güzel kavga oyunu oynayabilirsiniz. Ben çok beğendim sizde beğenin.

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.