Menü
Reklam
Anasayfa » 3D Oyunlar > Dövüş Oyunları » 3 Boyutlu Dövüş

3 Boyutlu Dövüş oyunları - Dövüş oyunu oyna

3 Boyutlu Dövüş

3 Boyutlu Dövüş3 boyutlu oyunlar denilince ilk akla gelen oyunbus.com oyun sitesinden güzel bir 3 boyutlu dövüş oyunu daha ekleniyor. 3 Boyutlu Dövüş oyununda toplam 8 dövüşcü var. Bu süper dövüşcülerden birini seçerek rakip kareteci ve boksörleri dövmeniz gerekiyor. Her başarılı oyun ardından yeni bir dövüşcü daha geliyor isterseniz o yeni dövüşcülerden birini seçerek oyuna devam edebilirsiniz. 3 Boyutlu Dövüş oyununda hareket edebilmek için ok tuşlarını kullanıyoruz. Dövüş hareketlerini ise X tuşu yumruk atmak için, C tuşu tekme atmak için kullanılıyor. Özel tekme ve yumruk atma tuşunuz ise space uzun tuş ile yapılıyor. Dövüş oyunlarını seviyorsanız bu o3 Boyutlu Dövüş oyununu bir denemenizi tavsiye ederiz. Oyunbus.com dövüş oyunları ve 3d oyunlar kategorisinde yer alan 3 Boyutlu Dövüş oyununda iyi eğlenceler dileriz.

3 BOYUTLU DÖVÜŞ OYUNLARI İÇİN :

Tüm 3 boyutlu oyunlarda olduğu gibi 3 Boyutlu Dövüş Oyununda da shockwave eklentisi gereklidir. Bilgisayarınızda shockwave 3 boyutlu oyun eklentisi yok ise bedava ve güvenle Buradan yükle indirebilirsiniz.

berdo321 demiş ki;

biz vatan severiz

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.