3B Mahjong
Menü
Reklam

3B Mahjong oyunları - Zeka oyunu oyna

3B Mahjong

3B MahjongSevilen Mahjong oyunlarında bir tanesi daha oyunbus farkıyla karşınızda, zamanla da yarıştığınız Mahjong oyununda bütün eşleri yok edin. Tüm dünyada Çin bulmacası veya Mahjong oyunu olarak bilinen, bazı yerlede çin kartları ismi ile de bilinen eğlenceli ve düşündürücü bir zeka oyunu olan 3 boyutlu Mahjong oyununda İyi eğlenceler dileriz.

Siz sevgili oyuncularımız için en iyi Mahjong oyunlarını ve Çin bulmacası oyunlarını oyunbus oyun sitesinde topluyoruz. Diğer Mahjong oyunlarını oynamak isterseniz, oyunbus oyun arama kutusuna Çin kartları, Mahjong veya Çin bulmacası yazmanız yeterlidir.

Diğer mahjong oyunlarını görmek için mahjong Oyna, Çin bulmacası veya Çin kartları, etiketine tıklamanız yeterlidir.

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.