9 Taş Oyunu
Menü
Reklam

9 Taş oyunları - Zeka oyunu oyna

9 Taş Oyunu

9 Taş Oyunu

9 Taş oyunu oyna

Oyunbus en güzel zeka oyunlarını eklemeye devam ediyor. 9 taş oyununda her bir oyuncunun dokuz taşı vardır. Her oyuncu sırası geldiğinde bu dokuz taşı çizgilerin kesiştiği noktalara koyarak hamle yapar.  9 Taş Oyununda amaç 3 taşı aynı hizada birleştirebilmektir. Aynı zamanda rakibin taşalrının arasına taşlar koyarak, rakibin aynı hizada 3 taş koymasını engellemeniz gerekir. 9 Taş Oyununda üç taşı aynı sıraya getirebilirseniz rakipinizden bir tane taş alırsınız. Rakibin taşlarından istediğiniz bir tanesini alabilirsiniz. Ama taş alırken rakibin çizgi halinde sıralayabileceği ve sizin aynı sırada 3 taş yapmanızı engelleyebilecek olan taşlarını almanız daha uygun olacaktır. Tamamen strateji ve zeka oyun olan 9 Taş Oyununda rakibin üç adet yanyana sıralı olan taşlarını alamayız. Bu arada bilgisayara karşı kazanmak oldukça zor. Ama uygun strateji ve zeka ile bu güzel 9 Taş Oyununu kazanabilirsiniz. Eğlenceli bir strateji oyunu olan ve zeka oyunları ile yetişkin oyunlar kategorisinde bulunan 9 Taş Oyununda başarılar dileriz.
Anonim demiş ki;

oyun açılmıyor

Zeka Küpü demiş ki;

Yine ben yendim

ayşe demiş ki;

çok iğrenç ya karşı taraf taşımın üstüne taşını koyuyorrrr

Anonim demiş ki;

5oıdd

emre demiş ki;

9 taş süper bir oyun.

ismail demiş ki;

bu oyun çok zor

Sedat Er demiş ki;

Oyun çok zayıf kalmış oyunun programcısı belliki bu oyumu bilmiyor normal özellikleri veya geliştirilse yetişkinlerinde oynaya bilecegi faydalı ve keyifli bir oyun olur

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.