Adam Temizle
Menü
Reklam

Adam Temizle oyunları - Savaş oyunu oyna

Adam Temizle

Adam temizleYoğun istek üzerine adam temizle oyunları serimize yeni adam temizle oyunu ile devam ediyoruz. Daha önce adam temizleme, adam temizleme oyunu isimleri ile yayınladığımız ve büyük bir beğeni ile oynanan adam temizleme oyunlarına bugün yeni bir adam temizle oyunu daha ekliyoruz. Eğlenceli bir nişan ve savaş oyunu olan adam temizle oyununda siyah kötü adamları silahınız ile vurarak temizlemeniz gerekiyor. Adam temizle oyunu mouse yardımı ile oynanıyor. Mouse ile siyah adamlara nişan alarak ateş edin ve onları etkisiz hale getirin. Ekrandaki tüm siyah adamları temizlediğinizde bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. Ama unutmamanız gereken bir şey var her bölüm için 5 atış hakkınız var. Bu yüzden her kurşun attığınızda mümkün olduğu kadar çok siyah adam vurun. Toplam 60 bölümden oluşan uzun soluklu bir oyun olan adam temizle oyununda oyunbus oyun sitesi olarak iyi eğlenceler dileriz.

Oyunbus oyun sitesinde başka adam temizleme oyunları da var. İsterseniz Adam temizleme yazısına tıklayıp bu diğer adam temizleme oyunlarını da oynayabilirsiniz.

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.