Adam Temizleme
Menü
Reklam

Adam Temizleme oyunları - Savaş oyunu oyna

Adam Temizleme

Adam temizlemeSüper oyunlar oynamak istiyorsanız Adam temizleme oyununu denemenizi tavsiye ederiz. Heyecan dolu bir nişan oyunu olan adam temizleme oyununda siyah giyinen kötü adamları silahınız ile nişan alarak vurmanız ve adamları temizlemeniz gerekiyor. Daha önce yayınladığımız adam temizleme 2 oyununda 50 bölüm vardı, bu yeni yayınladığımız adam temizleme 3 oyununda 70 bölüm var. Uzun soluklu ve keyifli bir nişan oyunu olan adam temizleme oyununu mouse yardımı ile oynayabilirsiniz. Unutmayın her bölüm için toplam 5 atış hakkınız var. Mümkün olduğu kadar her atışda birden çok siyah adam vurmaya çalışın. Oyunbus nişan oyunları ve savaş oyunları kategorisinde yer alan adam temizleme oyunu ile iyi oyunlar dileriz.

Ayrıca adam temizleme 2 oyunu isimli bir önceki oyunu oynamak isterseniz, Adam temizleme oyunu yazısına tıklamanız yeterlidir veya İsterseniz Adam temizleme yazısına tıklayıp bu diğer adam temizleme oyunlarını da oynayabilirsiniz. Karşınıza adam temizleme 3 oyununda önce yayınlanan adam temizleme 2 oyunu çıkacaktır. Bu adam temizleme 2 oyununda toplam 50 bölüm sizi bekliyor.

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.