Akıllı Robot 2
Menü
Reklam
Anasayfa » Macera Oyunları > Zeka Oyunları » Akıllı Robot 2

Akıllı Robot 2 oyunları - Zeka oyunu oyna

Akıllı Robot 2

akıllı robot 2 Süper bir robot oyunu oynamak için hazır olun. Robotluk hayatından artık iyice bıkan zeki robot, özgür ve kendi istediği şekilde yaşamak için kaçmaya karar vermiştir. Fakat robot dünyasından kaçmak hiç de sanıldığı kadar kolay değildir. Akıllı robotu kaçış yolu üzerinde bir sürü engel, tuzak ve bekçi hain robotlar beklemektedir. Müthiş bir macera oyunu olan akıllı robot oyununda sevgili zeki robotun bütün bu engelleri aşarak ve bekçi robotları atlatarak çıkışa gitmesini sağlamanız gerekiyor. Tamam robot çok akıllı ama bir oyunbus oyuncusu kadar akıllı değil. Bu yüzdende sizin zeka ve becerinize çok ihtiyacı var. Haydi arkadaşlar bu zeki robota yardım edelimve onu özgürlüğüne kavuşturalım.

Akıllı Robot 2 Oyununu kontrol tuşları ise : W, A, S, D, X, K, BOŞLUK ve OK Tuşlarıdır. Oldukça kapsamlı ve eğlenceli bir zeka ve macera oyunu olan ve macera oyunları kategorisinde yer alan akıllı robot 2 oyununda oyunbus oyun sitesi olarak iyi eğlenceler dileriz.

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.