Menü
Reklam

Anime oyunları - Çizgi Film oyunu oyna

Anime Oyunu

anime oyunuSüper bir anime oyunu oynamak için hazır olun. Anime kahramanlarının bir çoğunun bulunduğu anime oyununda ister tek başınıza isterseniz arkadaşınız ile birlikte maceradan maceraya koşabilirsiniz. Mükemmel bir iki kişilik oyun olan anime oyununda her anime kahramanının üstün güçleri var. Oyunun başında dilediğiniz anime kahramanını seçerek savaşa başlayabilirsiniz. Çizgi roman Anime dövüş oyununda arkadaşınız ile birlikte soluk soluğa oynayacaksınız. Anime oyununda tek başınıza oynamak için single player, arkadaşınız ile birlikte oynamak için ise multi player seçeneğini seçmelisiniz. Oyunda hangi tuşlarla oynayacağınız hakkında bilgi almak istiyorsanız, oyunda game kontrol yazan yerden yardım alabilirsiniz. Biz yinede oyun tuşları hakkında kısaca bilgi verelim. 1.oyuncu için yön tuşlarınız W,A,S,D tuşlarıdır. Dövüş tuşlarınız ise U,I,O,J,K,L tuşlarıdır. 2. oyuncu için yön tuşlarınız ok tuşlarıdır. Dövüş tuşlarınız ise 1,2,3,4,5,6 tuşlarıdır. Oyunbus çizgi film oyunları ve 2 oyunculu oyunlar kategorisinde anime oyunu ile iyi eğlenceler diler.

En ünlü anime kahramanlarımızdan bazılarını anime oyunu içinde bulabilirsiniz. Türk anime severlerin ünlü anime karekterleri;

MONKEY D LUFFY, Lastik çocuk (One Piece), Naruto, L (Death Note), ALUCARD (Hellsing), SPIKE SPIEGEL (Cowboy Bebop), LİGHT YAGAMİ-KIRA (Death Note), YASHAMARU (Basilisk), DANTE (Devil May Cry), ICHIGO KUROSAKİ (Bleach), UCHIHA ITACHI (Naruto), HIMURA KENSHIN (Rurouni Kenshin), AFRO (Afro Samurai), MUGEN (Samurai Champloo), ROY MUSTANG (Fullmetal Alchemist), HEI (Darker Than Black), JIN (Samurai Champloo), RUKAWA KAEDE (Slam Dunk), JUBEI KIBAGAMI (Ninja Scroll), VEGETA (Dragon Ball), ITSUKI MINAMI (Air Gear), GOKU (Dragon Ball), GENNOSUKE (Basilisk), ABEL NIGHTROAD (Trinity Blood), KAI HIWATARI (Beyblade), Roronoa Zoro.

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.