Aşk Oku Oyna
Menü
Reklam
Anasayfa » 2 Oyunculu Oyunlar » Aşk Oku Oyna

Aşk Oku Oyna oyunları - 2 Oyunculu Oyunlar oyunu oyna

Aşk Oku Oyna

Aşk Oku OynaAşk Oku Oyna oyunda ortada duran 3 kalbi en kısa sürede diğer tarafa düşürmeye çalışmalısınız. Aşk oku oyna oyununa başlamak için sol tarafta bulunan Player 1 vs Computer yazısına tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Sağ taraftaki Player 1 vs Player 2 yazısına tıklarsanız arkadaşınla birlikte oyunu oynayabilirsiniz. Oyunbus iki kişilik oyunlar kategorisinde bulunan ve Son derece eğlenceli bir oyun olan Aşk Oku Oyna oyunu ile iyi eğlenceler dileriz. Aşk ile ilgili küçük bir makale paylaşmak istedik sizlerle isterseniz okuyabilirsiniz.

AŞK:

İlişki uzmanlarına bakılırsa aşk öyle birden bire oluşan bir duygu değilmiş, Aşık olan herkesin kıskanç olması da gerekmiyormuş. İşte sizlere gerçek aşkın ne olduğuyla ilgili bilimsel bazı açıklamalar.

Yıldırım aşkı diye bir şey yoktur aslında görür görmez hissedilen aşk değil karşılıklı bir çekim olabilir. Bazen bu tip yargıları aslında kendimiz yaratıyoruz. Zamanla bu yaşanılan çekim aşka dönüşebilir. Unutmadan söyleyelim kıskançlık gerçek aşkın göstergesi değildir. Özellikle bazı  gençlerin sıklıkla düştüğü bir hata ise  ne kadar çok kıskanırsa o kadar çok aşık olunur. Ama birbirini çok seven iki insan arasında biraz kıskançlık olması doğaldır. Bazı uzmanlar uzun süreli kıskançlık çeken kişilerin bilinçaltında güvensizlik duygusu ve sevilme açlığı çektiklerini söylüyor. Hayallere dalmak ise sevgi değil kara sevda belirtisidir. Aşk uzaklık ile azalmaz. Sevgilinizi yanınızdayken daha fazla seviyorsanız onun cazibesinden ve heyecanından etkilendiğiniz anlamına gelir. Aşk sürekli bulutların üzerinde olmak değildir.  Bir evlilikteki en önemli temel noktalardan ikisi para ve çocuklardır. Evlenmeyi düşünen genç aşıklar birbirlerinin bu konulardaki görüşlerini karşılıklı olarak bilmelidir.

Gerçek AŞK, daima kişisel yarar duygusundan vazgeçme temeli üzerinde sürekli yükselir. AŞK en tehlikeli inançtır. Aşk çok cesur olmayı gerektirir ve cesareti hep zorlar. Bu yüzden herkes aşık olamaz.Tehlikeye duyulan ilgi gençlik yıllarında çok daha yoğundur. AŞK karşılıklı oturup birbirinin gözünün içine bakmak değil, birlikte el ele vermek ve ileri doğru ilerlemektir. Bazen AŞK sevgiliye duyulan saygıdır. AŞK zaaflarımızı ortaya çıkartır ve bize bu zaafları kabul ettirir. AŞK sorumluluktur ve kocaman yatağın üçte birine yatmaktır. AŞK aslında uyandığınızda rüyanızı yanınızda bulunması ve düşlerinizin gerçek olmasıdır. AŞK tanıdığını zannettiğin sevgilinin yeni yanlarını keşfetmektir yeniliktir. Sözün özeti işin aslı hiç kimse uzun süre evli kalmadıkça gerçek aşkın ne olduğunu hiç bir zaman anlayamaz.

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.