Ayak Ameliyatı Oyunu
Menü
Reklam
Anasayfa » Yetişkin Oyunları » Ayak Ameliyatı Oyunu

Ayak Ameliyatı oyunları - Yetişkin oyunu oyna

Ayak Ameliyatı Oyunu

Ayak Ameliyatı OyunuAmeliyat oyunları eklemeye devam ediyoruz. Ayaklarından rahatsız olan bir hastaya oyunbus oyuncuları olarak yardım edeceğiz. Ayak parmakları kopmak üzere olan, ayaklarının durumu çok kötü olan bu hastaların sizin yetenekli ellerinize ve doktorluk bilginize ihtiyacı var. Bugüne kadar kalp ameliyatları yaptık, mide ameliyatları yaptık, kol ameliyatları yaptık, burada sayamadığımız bir sürü ameliyat oyununu oynadık ama hiç ayak parmaklarını ameliyatını yapmadık. İşte oyunbus sizlere hiç bir yerde olmayan oyunları yayınlamaya devam ediyor. Mouse yardımı ile oynanan ameliyat yapma oyununda hastaların hayatı sizlerin elinizde, şimdi daha fazla hastamızı bekletmeden hemen acil müdahale edelim. Başarılar dileriz.

Not: Ayak ameliyatı oyununu Türkçe oynayabilirsiniz, oyunun giriş kısmında Türk bayrağını seçerseniz oyun Türkçe olacaktır.

aide demiş ki;

cok beyendim tafsiye

cefer demiş ki;

ne yazin ese olu ese

SEVINC demiş ki;

OYNAMAYA DEYMEZ YANI BOSUNA ZAMAN HARCAMAY BENCE

aynur demiş ki;

bence

leyla demiş ki;

cidi olalim lutfen

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.