Ben 10 Zombi Günü Oyunu
Menü
Reklam

Ben 10 Zombi Günü oyunları - Yetişkin oyunu oyna

Ben 10 Zombi Günü Oyunu

Ben 10 oyunları kategorisindeki Ben 10 Zombi günü oyununda dünyayı zombiler sizde barikatların arkasında kendinizi savunmaya çalışıyorsunuz. Zombiler sadece geceleri size saldırmaktadır. Gündüzleri ortada görünmüyorlar. Gündüzleri barikatları tamir etmek, kendinize zombilere karşı savaşacak yeni insanlar aramak ve silah aramakla geçirmelisiniz. Oyun ben10 in günlüğünü okuyarak başlıyor. Zombilere karşı ilk barikatı tamamladık. Sabaha sağ çıkmayı umut ediyoruz ve ilk zombi saldırısı başlıyor. ASDW tuşları ile benteni hareket ettiriyor mouse ile ateş ediyorsunuz. Bu saldırıyı atlatırsanız sabah olmuş oluyor ve karşınıza 12 saatlik gündüz süresini nasıl geçireceğinize dair bir ekran çıkıyor. Seçeneklerin yanındaki sıfırları arttırarak 12 saatlik zaman dilimini nasıl paylaşacağımıza karar vermelisiniz.

Hours Reamaning: Kalan saat

Repair Barricade: Barikatları tamir etmek için harcayacağınız süre

Search for weapons: Yeni silahlar bulmak için geçireceğiniz süre

Look for survivors: Sizinle birlikte savaşacak insanlar bulmak için geçireceğiniz süre

Bunları ayarladıktan ACCEPT yazısının üzerindeki işarete basıp gündüzü geçirin ve ayarladığınız değerler doğrultusunda size bir rapor sunuluyor. Barikatlar % şu kadar tamir edildi, 2 kişi bulundu, silah bulundu gibi ve yine gece oluyor ve zombilerle savaş yeniden başlıyor. Oyun içeriğinden dolayı +13,+18 seviyesindedir. Lütfen dikkate alalım.

Anasayfa »Ben 10 Oyunları, Yetişkin Oyunları » Ben 10 Zombi Günü Oyunu
(17 kere oylandı, ortalama puan 4,41)

tam ekran resmi

Yorum yaz

Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.