Bowling
Menü
Reklam

Bowling oyunları - Yetişkin oyunu oyna

Bowling

BowlingBowling oyunu belli bir kural ile dizilmiş 10 adet kukayı (pin) bir topla devirmeye çalışmak olarak tanımı yapılır. Bowling  bugün 100 den fazla ülkede 200 milyondan fazla oyuncu ile oynanabilen eğlenceli bir oyundur. Bowling oyunu yarışma sporu olarak son derece ciddi bir çalışma gerektirir .Bowling aslında tam anlamıyla bir strateji ve koordinasyon sporudur.

Bowling Skor yapma:

Peki bowling oyununda skorlama nasıl yapılıyor, biraz karışık gibi görürsede aslında basit bir puanlama sistemi vardır.
Bowling oyununda her oyuncuya oyun boyunca toplam olarak on kere sıra gelir. Bowling oyununda toplam 10 adet pin vardır. Her oyuncu iki atış yaparak tüm pinleri devirmeye çalışır. Bowling oyununda her atış sonucu elde edilen puanların toplamı bir sonraki puanına eklenir. Bowling oyununda oyuncu yaptığı iki atış sonucunda tüm pinleri devirmemiş ise sadece devirdiği pin kadar puan alacaktır.  Oyunbus Bowling oyununu mouse ile oynuyoruz. ilk önce topun pozisyonunu daha sonrasında topun yönünü,  falso ve topu atma gücünü güzelce ayarlayıp atıyoruz.  Bowling oyunu artık oyunbus farkıyla karşınızda, bu oyunda yaptığınız skorları tüm dünya klasmanında yayınla. Oyunbus iyi eğlenceler diler.

Oyun Etiketleri: , , , , ,
Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.