Menü
Reklam
Anasayfa » Nişan Oyunları » cantır

cantır oyunları - Nişan oyunu oyna

cantır

cantırKantır Oyunları oynamak için doğru yerdesiniz. Cantır(kantır) oyununu mouse ile oynuyorsunuz aynı zamanda space tuşuna basarak dürbünle düşmanlara bakabilirsiniz. Kurşununuz bittikçe R tuşuna basarak şarjörünüzü doldurabilirsiniz. Teröristleri kaçamadan vurun. Teröristleri vurdukca para kazanıyorsunuz. Oyuncular arasında kantır veya cantır olarak bilinen counter strike oyunu son zamanların en popüler oyunudur. Cantır oyunu olarak sevilen bu güzel aksiyon dolu oyun artık oyunbus.com oyun sitesinde. Sizlere yeni counter strike (kantır) namı diğer cantır oyunları eklemeye devam edeceğiz. Nişan oyunları kategorisindeki cantır oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Counter-Strike hakkında biraz bilgi vermek gerekirse; son yılların en popüler oyunlarından birisi olup birçok site ve dergi tarafından yılın oyunu seçilmiştir. Half-Life modifikasyonları, Half-Life oyun motorunu kullanan, fakat değişik oyuncu modelleri, haritalar, farklı konu ve atmosferlerle oyun yapımcıları tarafından yaratılmış yeni oyunlar olarak tanımlanabilirler. Counter-Strike’ı diğer modifikasyonlardan ayıran en büyük özellik ise gerçekçi silahları, aksiyon dolu atmosferi, kaliteli oyuncu modelleri, güzel haritaları ve sık sık güncellenmesidir. Türkiye’de kantır veya bazı yerlerde cantır olarak bilinen counter strike oyunu geniş bir oyuncu topluluğu tarafından yapılan anketlerde en çok oynanan ve en çok sevilen oyunlar arasında çıkmıştır. <a title=”Silah Oyunları” href=”http://www.oyunbus.com/etiket/silah-oyunlari” target=”_blank”>Silah Oyunları</a> yazısına basarak diğer silah oyunlarına erişebilirsiniz.

nazlı demiş ki;

çok güzel

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.