Cesur Balık Oyunu
Menü
Reklam

Cesur Balık oyunları - Skorlu Oyunlar oyunu oyna

Cesur Balık Oyunu

Mükemmel bir çizgi film olan cesur balık 2 filminin oyunu olan Cesur Balık Oyunu oyunbus.com oyun sitesinde sizlerle. Cesur balık oyunu yüklendikten sonra Ekranın sol alt kısmındaki play tuşuna tıklayın ve Cesur Balık Oyununa başlayın. Cesur Balık Oyununda balığın kontrolünü sağlamak için “W,A,S,D” tuşlarını kullan. Birbirinden çeşitli balıkların bulunduğu suda, suyun altına dalarak kendinden küçük balıkları yemelisin. Senden büyük olan balıklar saldıracağı için onlardan kaçmalısın. Suda çeşitli nesneleri alarak balığın hızını ve canını artırabilirsin. Hızın sayesinde birden suyun üzerine zıplayarak daha yüksek puan topla. Cesur Balık Oyununda yediğin her balıktan da puan alarak ölmeden en yüksek rekoru kırmalısın. Oyunbus.com skorlu oyunlar ve Beceri oyunları kategorisine eklediğimiz cesur balık oyununu sizlere bol bol eğlenceler dileriz.

The Reef 2: High Tide, cesur balık 2, cesur balık 3, cesur balık oyunu, yaramaz balık oyunu, balık oyunu, balık yeme oyunu, sea eater oyna, cesur balık oyna.

Anasayfa »Beceri Oyunları, Skorlu Oyunlar » Cesur Balık Oyunu
(36 kere oylandı, ortalama puan 4,81)

tam ekran resmi

Yorum yaz

Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.