Menü
Reklam
Anasayfa » Beceri Oyunları > Skorlu Oyunlar » Cesur Balık Oyunu

Cesur Balık oyunları - Skorlu Oyunlar oyunu oyna

Cesur Balık Oyunu

Mükemmel bir çizgi film olan cesur balık 2 filminin oyunu olan Cesur Balık Oyunu oyunbus.com oyun sitesinde sizlerle. Cesur balık oyunu yüklendikten sonra Ekranın sol alt kısmındaki play tuşuna tıklayın ve Cesur Balık Oyununa başlayın. Cesur Balık Oyununda balığın kontrolünü sağlamak için “W,A,S,D” tuşlarını kullan. Birbirinden çeşitli balıkların bulunduğu suda, suyun altına dalarak kendinden küçük balıkları yemelisin. Senden büyük olan balıklar saldıracağı için onlardan kaçmalısın. Suda çeşitli nesneleri alarak balığın hızını ve canını artırabilirsin. Hızın sayesinde birden suyun üzerine zıplayarak daha yüksek puan topla. Cesur Balık Oyununda yediğin her balıktan da puan alarak ölmeden en yüksek rekoru kırmalısın. Oyunbus.com skorlu oyunlar ve Beceri oyunları kategorisine eklediğimiz cesur balık oyununu sizlere bol bol eğlenceler dileriz.

The Reef 2: High Tide, cesur balık 2, cesur balık 3, cesur balık oyunu, yaramaz balık oyunu, balık oyunu, balık yeme oyunu, sea eater oyna, cesur balık oyna.

rahmiye kübra demiş ki;

hiçde güzel değilmiş burcu
sakın oynama

rahmiye kübra demiş ki;

bence çok güzell burcu hemde açılıyor.

burcu demiş ki;

açilmadı için bişey diyemem güzel mi güzel degil mi diye

    ismuyuadmin demiş ki;

    Merhaba burcu oyun açılıyor bir sorun yok. İyi eğlenceler.

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.