Menü
Reklam
Anasayfa » 3D Oyunlar > Çizgi Film Oyunları » Çılgın Hırsız 2 Oyunu

Çılgın Hırsız 2 oyunları - Çizgi Film oyunu oyna

Çılgın Hırsız 2 Oyunu

çılgın hırsız 2 oyunuSevilen 3 boyutlu animasyon filmleri arasında yer alan çılgın hırsız filminin en güzel oyunu olan çılgın hırsız 2 oyunu ile güzel bir oyun sizi ekliyor. Çılgın hırsız 2 oyunu tamamen 3 boyutlu ve son derece eğlenceli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Tüm dünyada merak ile beklenen “Çılgın Hırsız 2 İngilizce ismi Despicable Me 2 oyunu artık oyunbus kalitesi ile sizlerle buluşuyor. 3 boyutlu çılgın hırsız 2 oyununda çılgın hırsızı kontrol etmek için ok tuşlarını kullanabilirsiniz, zıplamak için boşluk tuşunu, ateş etmek için ise Z tuşunu kullanmalısınız. Çılgın hırsız 2 oyununda amaçınız çılgın hırsızı çıkış kapısına bir an önce ulaştırmak olacak. Bu güzel 3 boyutlu oyun için size biraz ipucu verelim, Sıvı takviyesi için yeşil karelerin üzerinde beklemelisiniz. Ayrıca kapıları açarak bir üst bölüme geçmek için adamların üzerine sıvı püskürtün ve onları patlatın. Çılgın hırsız 2 oyununda geçiş anahtarı oluşturmak için hepsinin patlaması gerekiyor. Önünüze çıkan tüm puanları toplamaya çalışın. Oyunbus çizgi film oyunları kategorisinde yer alan 3 boyutlu animasyon oyunlarından biri olan çılgın hırsız 2 oyununda iyi eğlenceler diler.

AYŞE demiş ki;

ÇOK GÜZEL HERKEZE TAVSİYE EDERİM

buse demiş ki;

bu oyun gerçekten çok güzel cok beğendim ve oyun çıktığından beri hergun oynuyorum bence sizde oynamalısınız oynayan arkadaşlara basarılarrr

furkan demiş ki;

üzgünüm ama başka oyun yok

dilara güner demiş ki;

bu oyun güzel ama çok zor kardeşim alara güner de bu oyunun güzel olduğunu düşünüyor bu tarz oyunları çok seviyor

alara güner demiş ki;

bence bu oyun karika sizde deneyin cokgüzel bir oyun yaaaaaaaaa YAZAN ALARA DENEMEYİ UNUTMAYIN

alara demiş ki;

ay cok güzel bir oyun ben cılgın hızsızı sinanada izledim bence hapiniz bu oyunu seçin

tunaa demiş ki;

açılmıyorrrrr

    ismuyuadmin demiş ki;

    Çılgın Hırsız 2 Oyunu bilgisayarınızda çalışmazsa 3 BOYUTLU OYUN EKLENTİNİZ olmayabilir. Bu eklentileri oyunbus sıkça sorulan sorular kısmından yardım alarak sorunsuz bedava indirebilirsiniz.

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.