Çin Kartı Oyunu
Menü
Reklam

Çin Kartı oyunları - Zeka oyunu oyna

Çin Kartı Oyunu

Çin Kartı Oyunu Çin kartı oyunun tarihin en eski zeka oyunlarından biridir. Bir çok ismi vardır, bunlar ise Çin bulmacası, mahjong oyunları, Çin bulmacası, Çin dominosu gibi. Çinlilerin gelenek sel bulmaca oyunlarından olan bu eğlenceli zeka oyunu, aynı zamanda stres atmak için çok iyi geliyor. Bu yüzden rahatlama oyunları olarakta bilinirler. Çin Kartı Oyununda amaç birbirinin aynısı olan iki taşı bularak, bu mahjong taşlarını yok etmektir. Ama bu göründüğü kadar kolay değildir. Çünkü Çin Kartı Oyununda zaman aleyhinize işlemektedir. Zaman bitmeden siz yerdeki mahjong taşlarını bitirmelisiniz. Oyunbus yetişkin oyunları ve zeka oyunları kategorilerinde yer alan Çin Kartı Oyununda başarılar dileriz.

Not: Oyunbus oyun sitesinde birbirinden güzel onlarca Çin kartı oyunu bulabilirsiniz. Oyunbus arama kutusuna mahjong, Çin kartları, Çin bulmacası kelimelerinden birini yazarak arama sonuçları ile bu güzel Çin Kartı oyunlarına ulaşabilirsiniz. Veya yazının hemen altında bulunan oyun etiketlerimizden Mahjong oyna, Çin kartları, Çin bulmacası isimli etiketketlerimizden birini tıklama yoluyla tüm Çin Kartı oyunlarına ulaşabilirsiniz.

(8 kere oylandı, ortalama puan 4,25)

tam ekran resmi

Yorum yaz

Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.