Çöp Adam Savaş
Menü
Reklam
Anasayfa » Savaş Oyunları > Skorlu Oyunlar » Çöp Adam Savaş

Çöp Adam Savaş oyunları - Skorlu Oyunlar oyunu oyna

Çöp Adam Savaş

Çöp Adam SavaşStickman dünyasında savaşlar devam ediyor. Çöp adamlar savaşıyor. Her yer çöp adamlarla dolu stickman dünyasının kaderi sizin elinizde. Çöp Adam Savaş oyununa giriş yaptıktan sonra ekranda oyun anlatılıyor. Oyun anlatım kısmını geçmek için mouse ile anlatıcıya tıklayıp devam edebilirsiniz. Size verilen silahı almak için mouse ile silahın üzerine tıklayın ve silahınızı alın. Çöp Adam Savaş oyununa hazırsanız artık başlayabilirsiniz. Çöp Adam Savaş oyununda düşmanlarınızı yenin ve silahlarınızı geliştirin. Oyunun kontrolleri ise ;
A – sol
S – ateş etmek
D – sağ

W- zıplama

Oyunbus çöp adam savaş oyununda yaptığınız puanları kaydedebilirsiniz. Bunun için sadece üyelik girişi yaparak oynamanız gerekir. Oyunbus.com oyun sitesinde üyelik ise ücretsiz olup, yaklaşık 20 saniye gibi kısa bir süre sürmektedir. Çöp Adam Savaş oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Oyun Etiketleri: , , , , , ,
Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.