croodlar oyna
Menü
Reklam

croodlar oyna oyunları - Zeka oyunu oyna

croodlar oyna

croodlar oynaCroodlar çizgi filmi 2013 yılını en güzel animasyonlarından biri olarak herkes tarafından çok sevildi. Sevgili oyunbus oyun severlerin yoğun isteği üzerine Crood’lar (The Croods) oyununu artık oyunbus.com da sizlerle, Türkiyede ilk defa oyunbus.com oyun sitesinde yayınlanan croodlar hafıza oyunu ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Croodlar oyna oyununda yapmanız gereken ekranda değişik yerlerde çıkan croodlar resimlerinden aynılarını bulmaktır. Her bir resimden 2 tane olan croods resimlerini en kısa sürede bulan kazanır. Oyunbus çizgi film oyunları kategorisinde yer alan croodlar oyna oyununda iyi eğlenceler dileriz.

THE CROODS (CROOD’LAR)

Bol aksiyon ve macera dolu film kahramanımız Crood’lar, kendilerini o güne kadar her türlü tehlikeden koruyan mağaraları yok edildiğinde, uzun bir yolculuğa çıkar, dünya üzerindeki ilk ailenin tarih öncesi ve komik maceralarını anlatılan bu güzel animasyon filminde, büyüleyici güzellikte bir doğada seyahat eden Crood’lar, fantastik yaratıkların da bulunduğu inanılmaz bir dünya keşfederler ve dünyaya dair tüm fikirleri değişir. The croods animasyon filmini seslendirenler, Nicolas Cage(Grug), Ryan Reynold, Emma Stone(Eep), Catherine Keene(Ugga), Zendaya Colema ile eğlenceli bir animasyon olan The croods mutlaka izlenmelidir.

The croods game, the croods games, the croods oyun, the croods oyunu, the croods spiel, the croods gioco, the croods oyunları, croodlar oyunu gibi isimlerle tüm dünyada ün yapan ther croods oyunları oyunbus.com da.

 

(7 kere oylandı, ortalama puan 4,43)
Yorum yaz

Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.