Dragon Ball Dövüş Oyunu
Menü
Reklam
Anasayfa » Çizgi Film Oyunları > Dövüş Oyunları » Dragon Ball Dövüş Oyunu

Dragon Ball Dövüş oyunları - Dövüş oyunu oyna

Dragon Ball Dövüş Oyunu

Dragon Ball Fierce Fighting V2 8Dragon Ball anime dizisi kahramanları oyunbus oyun sitesinde sizlere buluşuyor. Ejderha topu oyununda birbirinden güçlü kahramanlar ile dövüş oyunu oynayacağız. OK tuşları yardımı ile oynanan dragon ball oyununda iyi olan kazanacak, kötü olan kaybedecektir. Aksiyon ve dövüş oyunları seven oyuncularımız için eklediğimiz dragon ball oyununda iyi eğlenceler dileriz. İsteyen arkadaşlarımız Dragon ball karakterlerini daha yakından tanımak için yazının devamını okuyabilir.

Dragon Ball Dövüş Oyunundaki kahramanlar:

1- Son Goku: Goku insan değil bir Saiyan ırkı mensubudur. Saiyan ırkı Vegeta gezegeninde yaşamaktadır. Goku’nun babasının ismi Bardock’tur. Annesinin ismi ise chang gokudur. Fiziksel özellikleri ise 175 cm boyunda ve 62 kg ağırlığındadır. Goku henüz 14 yaşındayken dedesini kaybetmiştir, bu Goku için büyük bir üzüntüdür. Dedesinden kalan tek emanet ise 4 yıldızlı top özel güçlere sahip bir ejder toptur.

2- Bulma: 16 yaşlarında mavi saçlı güzel bir kızdır. En büyük dileği ejder toplarını bulup toplamaktır. Hatta ejder toplarını bulmaya ve toplamaya yarayan bir alet icat etmiştir. 16 yaşlarında bunları düşünen Bulma daha sonra büyüdükçe ilerleyen yıllara bu ejder toplarının peşinden gidecektir.

3- Kame Sennin: Goku’nun manevi büyük babası olan Gohan’ın öğretmenidir, aslında bir keşişdir. Yalnızlığı çok sever belki bu yüzdende ıssız bir adada yaşamayı tercih etmiştir. İyi bir kesiş olduğu kadar iyi de bir dövüş ustasıdır. Bir çok dövüş öğrencisine dövüş dersleri vermiştir.

4- Yamucha: Karizma onda, yakışıklık onda, dövüş ustalığı da var ama işte ne yazık ki çok kötü bir hayduttur. Güzeller güzeli Bulma’ya aşık olmuştur, laf aramızda güzel kız şu Bulma. Neyse uzun lafın kısası Yamucha biraz utangaç olduğu için Bulma konusunda işi zordur. Ama çok azimli ve çalışkandır.

5- Puar: En önemli özelliği istediği bir şekle girebilme özelliğidir. Bu çok iyi bir özellik ve güçdür, Bu arada Yamucha ile çok yakın arkadaşlardır, içtikleri su bile ayrı gitmez. Bazı zamanlar birlikte haydutluk bile yapmışlardır. Şimdilik bu kadar karakteri tanıtttık sizinde eklemek istediğiniz karakter varsa oyunun yorum kısmına yazın ekleyelim. Tüm Dragon Ball oyuncularımıza iyi eğlenceler dileriz.

Anonim demiş ki;

NABER İYİMİSSİN

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.