Düşmanlar Ölmeli: Jüpiter Savaşları
Menü
Reklam
Anasayfa » Macera Oyunları > Nişan Oyunları > Savaş Oyunları > Skorlu Oyunlar > Yetişkin Oyunları » Düşmanlar Ölmeli: Jüpiter Savaşları

Düşmanlar Ölmeli: Jüpiter Savaşları oyunları - Yetişkin oyunu oyna

Düşmanlar Ölmeli: Jüpiter Savaşları

Düşmanlar Ölmeli: Jüpiter SavaşlarıOyunbus.com başından ayrılmak istemeyeceğin bir macerayla daha sizlerle Düşmanlar Ölmeli Jüpiter Savaşları oyununda siz uzay gemisinin kaptanısınız ve tatlı yardımcınız Annie de co-pilotunuz. Ok tuşları veya WASD tuşları ile hareket edin. Sol mouse tuşu ile ateş edin. Sol Mouse tuşuna basılı tutarsanız veya p otomatik ateş eder.

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.