Menü
Reklam

Dusty oyunları - Macera oyunu oyna

Dusty

dusty Planes(uçaklar) animasyon filminin kahramanlarından dusty(dasdi) ile mükemmel bir maceraya hazır mısınız? Sevimli uçak dusty(dasdi) en büyük hayali yarış uçağı olmaktır. Üstelik kimse dusty’nin bir yarış uçağı olabileceğine inanmaz, hatta çoğunlukla dasdi ile dalga geçerler. Bunun üzerine sevimli uçak dusty(dasdi) büyük turnuvaya hazırlanmak için her gün antreman yapar. Ve o zorlu gün gelir dusty çok heyecanlı, sizde dusty ile birlikte uçmalısınız. Dusty’nin yanında olmalısınız. Dusty oyununda sevimli uçak dasdi ile halkaların içinden geçin, mümkün olduğu kadar puan toplamya çalışın. Dusty oyununda yön kontrolü için ok tuşlarını kullanabilirsiniz. Hızlanmak için space boşluk tuşunu kullanabilirsiniz. Oyunbus çizgi film oyunları ve macera oyunları kategorisinde yer alan dusty oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Not: Oyunbus oyun sitesinde bir çok dusty uçaklar oyunu var. Bu güzel oyunlara ulaşmak için Uçaklar yazısına tıklamanız yeterlidir.

baran demiş ki;

oyun müthiş

muhammed demiş ki;

oyun nasıl acaba?

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.