Fleabag ve Mutt`ın Kavgası Oyna
Menü
Reklam
Anasayfa » 2 Oyunculu Oyunlar » Fleabag ve Mutt`ın Kavgası Oyna

Fleabag ve Mutt`ın Kavgası Oyna oyunları - 2 Oyunculu Oyunlar oyunu oyna

Fleabag ve Mutt`ın Kavgası Oyna

Fleabag ve Mutt`ın Kavgası OynaKedi ve köpeğin düşmanlığı devam ediyor. Kediler köpekler pek sevmez, köpeklerde kedileri pek sevmezler. İşte bu oyunda bunu biraz daha iyi anlıyoruz. Fleabag ve Mutt`ın Kavgası Oyna oyununda arkadaşınızla bu güzel oyunda keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.
Tek başınıza oynamak için “start” dedikten sonra “Let s Play” butonuna tıklayıp “1 player”ı seçin daha sonra zorluk seviyenizi belirleyip oyuna başlayın. iki kişilik oynamak için “start” dedikten sonra “Let s Play” butonuna tıklayıp “2 player”ı seçin ve oyuna başlayın.
Oyunda üst tarafta bulunan özel güçlerinizi kullanmayı da unutmayın. Kemik ya da çöp fırlatmak için kedi veya köpeğin üstüne tıklayın ve gücünüzü belirleyip bırakın. Oyunbus 2 oyunculu oyunlar kategorisinde bulunan Fleabag ve Mutt`ın Kavgası Oyna oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Not: Fleabag ve Mutt`ın Kavgası Oyna oyunu ile ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi oyunbus oyun sayfasının altında bulunan oyun yorumları kısmına yazabilirsiniz. Eğer sizde Fleabag ve Mutt`ın Kavgası Oyna oyunu beğendiyseniz, oyunun sağ alt köşesinde bulunan yıldızlara beğendiniz kadar yıldıza tıklayarak oyunda oylama yapabilirsiniz. Bu yıldızların anlamı ise 1 yıldız az beğendim anlamında, 5 yıldız çok beğendim anlamındadır.

selin kübra şimşek demiş ki;

çok hoş

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.