Formula Yarış
Menü
Reklam
Anasayfa » Araba Oyunları » Formula Yarış

Formula Yarış oyunları - Araba oyunu oyna

Formula Yarış

Formula YarışMükemmel bir yarış sizi bekliyor. Araba yarışı oyunları seven sevgili oyuncularımız  için güzel bir yarış oyunu oyunbus kalitesi ile sizlerle buluşuyor. Formula yarış oyunumuzda arabamızın modelini, rengini ve özelliklerini seçtikten sonra yarışlara katılıp derece yapmalıyız ve para kazanmalıyız. Kazandığımız para ile daha gelişmiş arabalar yapabilir ve güzel yarışlar yapabilirsiniz. Arabamızı yön tuşları ile kontrol ediyoruz, nost için turbo gücü çalıştırmak için space boşluk tuşuna basmanız yeterli, turbo gücümüz doldukça kullanmanızı tavsiye ederim. Çünkü turboyu çalıştırdığınızda koltuklarınıza yapışıyor ve inanılmaz bir hızla rakiplerinizi geçiyorsunuz. Ralli yarışlarının bu zevkli oyununda oyunbus iyi sürüşler diler.
Kısaltması F1 olan, Grand Prix Yarışları olarak da bilinen Formula 1, tek kişilik, açık tekerlekli otomobil yarışlarının en yüksek düzeyini oluşturan yarışlar dizisidir. F1, bir yıl boyunca, her birine Grand Prix adı verilen ve değişik ülkelerde özel yollarda koşulan yarışlardan oluşur. Yıl sonunda toplanan puanlara göre Pilotlar Şampiyonluğu ile Takımlar Şampiyonası (Otomobil Yapımcıları Birinciliği) ödülleri verilir. Formula 1 ilk kez 1950 yılında düzenlenmişti. 2012 F1 grandprix ayakları sırasıyla Avustralya, Malezya, Çin, Bahreyn, İspanya, Monaco, Kanada, Avrupa, Britanya, Almanya, Macaristan, Belçika, İtalya, Singapur, Japonya, Güney Kore, Hindistan, Abu Dabi, Amerika ve Brezilya da düzenlenecektir. Oyunbus.com hızlı ve eğlenceli oyunlar diler.

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.