Generator Rex
Menü
Reklam
Anasayfa » Çizgi Film Oyunları » Generator Rex

Generator Rex oyunları - Çizgi Film oyunu oyna

Generator Rex

Generator RexMerhaba sevgili oyunbus oyuncuları, Birbirinden güzel Generator rex oyunları oynamak istermisiniz? Eğer cevabınız evet ise hazır olun oyunbus sizler için en güzel Generator Rex oyunları ekleme devam ediyor. Sevilen çizgi film karakteri Generator Rex ile birlikte savaşmaya hazır olun. Generator Rex oyununda size saldırmak isteyen canavara karşı saldırabilmek için yerde gördüğünüz tüm silahları aalıp, canavarın üstüne ateş etmelisiniz. Generator Rex oyununda kontrol için ok tuşlarını kullanabilirsiniz. Tabii ateş etme tuşu olan space boşluk tuşu ile elinizde bulunan silahı devreye sokarak anavarlara karşı saldırabilirsiniz. Eğlenceli bir Generator Rex oyunu olan çizgi film oyununda oyunbus ekibi olarak iyi eğlenceler dileriz.

GENERATOR REX: Generator Rex 15 yaşlarında yarı robot yarı insan olan bir karekterdir. Generator Rex süper güçleri ile maceradan maceraya koşar. Sevilen çizgi film Generator Rex’de bir çok önemli karekter vardır. Bunlardan bazıları; Rex Salazar, Ajan Altı, Bobo Haha, Dr. Holiday, Noah Nixon, Caesar Salazar, Beyaz Şövalye, Kötü karekter ise; Van Kleiss, The Pack, Biowulf, Skalamander, ZAG-RS, Avcı (Hunter) Cain, Yüzsüz (NoFace)
Quarry, Gatlocke başlıca yer alır.

Not: Oyunbus oyun sitesinde başka Generator Rex oyunları oynamak için Generator Rex oyun açıklamasının altında bulunan Generator Rex oyunları etiketine tıklayıp oynayabilirsiniz. Ayrıca oyunbus arama kutusuna Generator Rex yazarak tüm Generator Rex oyunlarına ulaşabilirsiniz.

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.