Menü
Reklam
Anasayfa » Macera Oyunları » Gölge Adam

Gölge Adam oyunları - Macera oyunu oyna

Gölge Adam

Gölgelerle dans gölge adam oyunumuz sanki bir hikaye kitabı okurmuş gibi tasarlanmış ve hikayenin kahramanı biziz ve hikayeyi yaşamalıyız. Continue diyerek oyuna başladığımızda hikaye kitabımız açılıyor ve içindekiler sayfası karşımıza geliyor.

To the Night Raven Castle ( Night Raven Kalesine yolculuk)……..3

Forgatten armory (Unutulmuş Cephalenelik)…………………………11

Dusty Mines (Tozlu Madenler) ……………………………………………………………………18

Night Raven Castle (Night Raven Kalesi)……………………………………………………..25

Kitabı bitirebilirsek oyunu tamamlamış oluyoruz. ASDW ve ok tuşları ile hareket ediyoruz. Kutuları ittirerek yerleştirebiliyoruz. Sudan kormayın kahramanız yüzebiliyor. Karşınıza çıkan kilitleri bulmacayı çözerek açabilirsiniz.

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.