Menü
Reklam

Gumball Oyna oyunları - Macera oyunu oyna

Gumball Oyna

Gumball OynaGumball cartoon netvorkte yayın hayatına başladığı günden itibaren dünyanın en fazla izlenen çizgi filmlerinden bir tanesidir. Oyunbus.com sizlere en güzel gumball oyunlarını sunar. Gumball kör aptallık isimli bu güzel gumball oyununda yön tuşları olan ok tuşlarını kullanarak ekrandaki kutuları yerlerine koymanız gerekiyor. Tüm kutuları yerlerine taşıyarak koyduktan sonra gumball karakterlerinin yanlarına giderek space tuşuna basın ve düdüğü çalın. Eğer gumball oyununda kutuları doğru yerlere koydunuz da gözleri kapalı olan gumball karekterlerimiz birbirine doğru giderek çarpacak ve bölümü geçerek yeni bir bölüme doğru yol alacaksınız. Oyunbus çizgi film oyunları kategorisindeki gumball oyna ismi altında gumball kör aptallık oyunununda iyi eğlenceler diler.

GUMBALL :

Dünyaca ünlü çizgi film gumball karekterlerini biraz yakından tanıyalım;

GUMBALL : 12 yaşındaki Gumball etkileyici düzeydeki aptallığını inanılmaz iyimserliğiyle dengeler. Heyecanla giriştiği işler genelde hüsranla sonuçlansa da pozitif enerjisi sayesinde her şeyin altından kalkmayı başarır. Aksilikler konusunda doğal bir yeteneği vardır ve ormanda çıplak yaşamaktan tutun, kafasıyla odun kırmaya kadar her şeyi bir defa denemekten çekinmez. Bu anlamsız denemelerin sonucu ne olursa olsun yine normal hayatına devam etmeyi de becerir. Zaten onun hatalarından öğrendiği tek şey nasıl daha fazla hata yapabileceğidir.

ANAİS : sadece 4 yaşında olmasına rağmen Gumball ve Darwin’e, hatta babalarına, kısaca anneleri evde yokken herkese bakmayı becerir. Çünkü o sevimli pembe bir tavşan olsa da kocaman bir beyne sahiptir. Ve sevimli tavşan anais çok beceriklidir. Gumball’un sınıfından bir koridor alttaki ana sınıfına giden Anais çevredeki en zeki kişidir fakat herkes bunun farkında değildir. Sonuçta kimse bir bebekten tavsiye almayı istemez. Anais, Gumball ve Darwin’i her zaman beladan kurtarmayı başarır ama onların tuhaflıkları karşısında lafını da asla esirgemez.

DARWİN : 10 yaşındaki Darwin, Gumball’un en yakın arkadaşıdır. Gumball ne yaparsa Darwin de mutlaka o işin içindedir. Darwin ile gumball kankadır. Onun sadakatinden emin olabilirsiniz ama ne yaptığını bildiği konusunda aynı şey söylenemez. Çünkü Darwin bir japon balığıdır. O eskiden ailenin evcil hayvanıyken bacakları çıkmış ve Gumball ile aynı okula gitmeye başlamıştır. İçine sığmakta zorlansa da hala bir fanusta uyumaktadır. Artık ailenin bir ferdi olan Darwin’in idolü Gumball’dur. Masum, saf, tatlı ve nazik bir yapıya sahip olan Darwin, işler ters gittiğinde Gumball’un iyimser tarafını ortaya çıkarmayı başarır.

NİCOLE : Ailede gerçekten sorumluluk alan tek kişi annedir. Eve ekmek getiren ve işleri yoluna koyan kişi odur. Çocuklara hem bakan hemde koruyan nicole, Anais’e özel bir ilgi gösterir, Darwin’e kendi çocuğu gibi davranır ve Gumball’un yoldan çıkmaması için elinden geleni yapar. Ufak bir öfke kontrolü sorunu dışında mükemmel anneliğin sembolüdür adeta. Biraz fazla stres yüklendiğinde sıkıntısını abajurlar, arabanın gaz pedalı ya da en yakınındaki duvar gibi cansız objelerden çıkarır. Aileyi her şartta koruyan bir pitbul gibidir, çocuklarına asla bağırmaz ama komşular, öğretmenler, serseriler, kısaca sevdiklerini tehdit eden herkese karşı sesini yükseltebilir. Eşsiz bir annedir gumball dizisinin en sorumluluk sahibi karakterlerinden biridir.

RİCHARD . Baba, pembe büyük kocaman bir tavşandır. Her aile reisi gibi evi onun kalesidir ancak bu ev söz konusu olunca kalenin sahibi annedir. Çünkü baba fazlasıyla duygusal, saf ve beceriksiz bir adamdır. Elinden bir iş gelmediği için çocuklara bakmak üzere evde kalır ama zamanının tümünü video oyunları ve TV karşısında geçirir. Bu onun iyi bir baba olmadığı anlamına gelmez. richard, çocukları dünyadaki her şeyden çok sever. İyi niyetli, destekleyici ve fedakar birisidir ama sadece dışarıdaki hayat için yeterince donanımlı değildir.

TİNA : Tina Rex okulun serserisidir. Korkunç ve öfkeli bir yapısıyla okuldaki tüm çocukların özellikle Gumball’un hayatını çekilmez kılar. Belki de Tina’nın asıl sorunu kimsenin onun dişiliğinin farkında olmayışıdır.

Bobert : bir robottur ama pek popüler olduğu söylenemez. Sınıftaki en akıllı kişidir ve Bayan Simian’ın evcil hayvanı gibi davranır. Bu yüzden çocukların çoğu onu hiç sevmez ama onun iki bileşenli hislerini incittiklerinin farkında değillerdir

Merve Kosucu demiş ki;

Ayyy ççok güzel

eray imren demiş ki;

şey acaba bu nasıloynanıyo bunu bilenvaaaaaaaaaarmı

çağla demiş ki;

4,level nasıl*

hakan demiş ki;

bence harika oyun

kerim demiş ki;

çok kötü

melisa demiş ki;

çoookkkkkkkkkkkkkkkk harika değil

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.