Kılıçlar ve Sandallar 4 Oyunu
Menü
Reklam
Anasayfa » Savaş Oyunları » Kılıçlar ve Sandallar 4 Oyunu

Kılıçlar ve Sandallar 4 oyunları - Savaş oyunu oyna

Kılıçlar ve Sandallar 4 Oyunu

Kılıçlar ve Sandallar 4Kılıçlar ve sandallar serisinin 4. oyunu olan kılıçlar ve sandallar 4 oyunu oyunbus.com farkı ile sizlerler buluşuyor. Play now tuşuna bastıktan sonra oyunumuz bu sefer taverna da başlıyor. Enter Tavern tuşuna basıp tavernaya giriyoruz. Karşımıza çıkan sembollerin anlamları açıklayalım. 1. Sembol (View help guide): Buradan Kılıçlar ve sandallar 4 oyunu hakkında yarım bölümüne ulaşabilirsiniz.
2. Sembol (Hall of minigames): Buradan Kılıçlar ve sandallar 4 oyunu içindeki küçük oyunlara erişebilirsiniz. Ancak buradaki oyunları oynayabilmek için Kılıçlar ve sandallar 4 oyununda belirli levellere ulaşmanız gereklidir. Hangi oyun için kaçıncı leveli istediği oyun üzerinde yazmaktadır.
3. Sembol (Begin New Quest): Kılıçlar ve sandallar 4 oyununa asıl başlayacağınız yer burasıdır. Bu sembole tıklayarak Kılıçlar ve sandallar 4 oyununa başlayabilirsiniz.
4. Sembol (The Story so far) : Oyunumuzun konusunu anlatan bölümdür.
5. Sembol (View Credits): Kılıçlar ve sandallar 4 oyununu yazan programcıların tanıtıldığı bölümdür.

Kılıçlar ve sandallar 4 Oyununda serinin diğer oyunlarından farklı olarak oyunun oynama şeklinde biraz değişiklik yapılmış. Monopoly tarzı bir hal verilmiş. Yolun başındasınız zar dönüyor basıyorsunuz. Kaç gelirse o kadar kutu ilerliyorsunuz ve üzerine geldiğiniz kutuda çıkan seçeneklere göre oynamaya ve savaşmaya devam ediyorsunuz. Kılıçlar ve sandallar yazısının üzerine tıklayarak serinin diğer oyunlarına ulaşabilirsiniz. Oyunbus.com başarılar diler.

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.