Menü
Reklam
Anasayfa » Macera Oyunları » Kızgın Büyükanne Kaçış 2

Kızgın Büyükanne Kaçış 2 oyunları - Macera oyunu oyna

Kızgın Büyükanne Kaçış 2

Kızgın büyükanne kaçış 2 oyunuSüper eğlenceli ve son derece komik bir kaçış oyunu oynamak ister misiniz? Hepimizin galaxy ve ıphone cep telefon oyunlarından bildiği Subway Surf Oyununa benzeyen bu süper eğlenceli kaçış oyununda, akıl hastanesinden kaçan çıldırmış nineyi kontrol ederek kaçmasını sağlayacağız. Eğlenceli bir oyun olan kızgın büyükanne kaçış 2 oyununda ok tuşları ile engelleri atlayarak veya kayarak geçebilirsiniz. Kızgın babaanne oyununda sağa veya sola doğru olan yol ayrımlarında da ok tuşlarını kullanmalısınız. Düz yolda koşan çılgın babaanneyi A ve D tuşlarını kullanarak kontrol etmelisiniz. Kızgın büyükanne kaçış 2 oyununda topladığınız altınlar ile store bölümünden özelliklerinizi yükseltebilirsiniz. Oyunbus macera oyunları kategorisinde bulunan keyifli bir 3 boyutlu unity oyun olan Kızgın büyükanne kaçış 2 oyununda iyi kaçışlar dileriz.

ali demiş ki;

ooooooooooooooooooooyyun açıl yoksa seni mahkemeye veririmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

can demiş ki;

leş gibi

irem demiş ki;

açılmıyorrrrrrrrrrrrr çabuk açılsana please

    ismuyuadmin demiş ki;

    merhaba irem oyun hızlı acılır, ama bu oyun 3 boyutlu olduğu için unity eklentisinin bilgisayarında kurulu olması gerekir. İyi eğlenceler dileriz.

ada emiroglu demiş ki;

cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk guzellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll oyunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

gül demiş ki;

bence güel nefes hemde çoook bence salakça felanda değil süper çok güzel

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.