Menü
Reklam

Konuşan Kedi oyunları - Zeka oyunu oyna

Konuşan Kedi

Konuşan KediKonuşan kedi son derece eğlenceli ve komik bir oyun. Sizin söylediklerinizi kendi komik aksanı ile karşılık veren güzel bir web cam oyunu. Bu eğlenceli oyunu oynayabilmeniz için webcam veya mikrofonunuz olmalı. Konuşan kediyi isterseniz köpeğinizi çağırıp korkutun. Oyunbus konuşan kedi oyununda iyi eğlenceler diler.

Oyun Etiketleri: , , , , ,
neco demiş ki;

çok güzellllllllllllllll

emre demiş ki;

bencede mütiş süper

kader demiş ki;

çok güzellllllllllllllllllllllllllllllllllllll

gökay nurhan demiş ki;

gökay kedi benle konuşsun. bedava indir

öykü demiş ki;

oyun en az benim kadar güzel bir oyun Allah bu oyunu yapandan razı olsun Allah ne muradı versin Allah oyunu yapanı bolluk ve bereket içinde yaşatsın…AMİN yanlız unutmadan ben tam önde gideniyim

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.