Köstebekgiller Oyunları
Menü
Reklam

Köstebekgiller Oyunları oyunları - Yapboz oyunu oyna

Köstebekgiller Oyunları

KöstebekgillerKöstebekgiller tüm çocukların beğenerek izlediği bir dizi olarak oldukça çok sevildi. Böyle güzel bir çocuk dizisinin oyunu oyunbus oyun sitesinde. Sevimli köstebekgiller ile birlikte eğlenceli bir oyun sizi bekliyor. Köstebekgiller oyunları isimli köstebek oyununda Köstebekgillerin resminin yapbozunu çözmemiz gerekiyor. Oyunbus çizgi film oyunları ve yapboz oyunları kategorisinde bulunan Köstebekgiller oyunları ile iyi oyunlar dileriz.

Köstebekgiller

sevimli bir çocuk dizisi olan köstebekgiller de pelin ile birlikte maceradan maceraya koşabilirsiniz. Pelin güzel ve şirin bir kız olarak gizemli şeyleri ve hayvanları çok merak etmektedir. Bir gün pelin ve ailesi yeni bir eve taşınırlar. Pelin yeni taşındıkları evi araştırırken çok ilginç bir olaya rastlar. O çok merak ettiği gizemli hayvanlar ile tanışır. Tanıştığı köstebek ailesi çok sevimlidir. Pelin köstebek ailesini çok sever. Köstebekgiller ailesinde dede köstebek, baba köstebek, anne köstebek, Boyo, süslü ve bobi vardır. Her bir köstebek çok sevimli ve maceracıdır. Pelin yeni evlerinde komşusu caner ile tanışır. Caner huysuz ve yaramaz bir çocuktur ve pelin ile pek iyi anlaşamazlar. Caner pelinin bazı şeyleri ondan sakladığını düşünür. Pelin Caner’e Köstebekgiller ailesinden hiç bahsetmez. Bu arada insanların toprak üzerinde gezmelerinden sarsılan toprak yüzünden Köstebekgiller ailesinin evleri yıkılır ve Köstebekgiller evsiz kalırlar. Pelin Köstebekgiller ailesini bir ağacın altına saklar ve macera başlar.

Anasayfa »Çizgi Film Oyunları, Yapboz Oyunları » Köstebekgiller Oyunları
(52 kere oylandı, ortalama puan 4,33)

tam ekran resmi

Yorum yaz

Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.