Menü
Reklam
Anasayfa » Giydirme Oyunları > Kız Oyunları » Lee Min Ho Oyunu

Lee Min Ho oyunları - Kız oyunu oyna

Lee Min Ho Oyunu

Lee Min Ho OyunuYakışıklı koreli oyuncu LEE MİN HO oyunu sadece oyunbus oyun sitesinde sizlerle. Türkiyede yaban çiçeği kore dizisinden tanıdığımız lee min ho tüm dünya genelinde geniş bir hayran kitlesine sahip. Yakışıklı f4 çiçek dörtlüsünden lee min hoo elbise giydir oyununda, birbirinden şık kıyafetler ile lee min ho’yu istediğiniz gibi giydirebilirsiniz. Genç kızların sevgilisi lee min ho’yu daha da yakışıklı yapmak sizin elinizde. Elbise dolabında birbirinden şık kıyafetler var, bu kıyafetleri uygun bir şekilde lee min ho üzerinde deneyerek en güzel uyumu siz yakalayın. Oyunbus oyun sitesi farkıyla yayınladığımız lee min ho giydir oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Bir çok kore dizisinde oynayan lee min ho genç kızların sevgisini kazanmaya devam ediyor. En çok sevilen kore dizileri ise boys over flowers(yaban çiçeği), city hunter, personel taste, faith kore dizileridir. Bu dizilerin başrol oyuncusu lee min ho’dur.

Lee Min HoAşk demiş ki;

oyun açılmıyor beyaz ekran geliyor e o şekilde kalıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Sadece bu oyunda değil tüm giydirme oyunlarında oluyor. (Bu sitede)

    ismuyuadmin demiş ki;

    Oyun güzel açılıyor. Sorun yok.

pelin demiş ki;

çok üzel bir oyun.

lemihoyasemin demiş ki;

yaa oppam çok tatlı yaa şimdi ona opüyorüm mucuk

ADEM demiş ki;

oyun güzel ama adam daha güzel

melek demiş ki;

benim yakışıklılarım

süheyla demiş ki;

10 üzerinden 100 veriyorum babamdan sonra dünyanın en yakışıklı erkeği ^-^

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.