Mahjong – Dağlardaki Köy
Menü
Reklam

Mahjong - Dağlardaki Köy oyunları - Zeka oyunu oyna

Mahjong – Dağlardaki Köy

Mahjong - Dağlardaki KöySevilen Çin bulmacaları kategorisi içine Mahjong Dağlardaki Köy oyunumuzda ekliyoruz. Çin’in eşsiz köyleri arasında bir gezinti yaparken Mahjong oynamanında tadına bu oyunla varacaksanız. Mahjong – Dağlardaki Köy oyunumuza heyecan katmak için süre sınırlaması ve puan sistemi getirilmiş. Mahjong – Dağlardaki Köy oyununda yedi dakika içinde Mahjong taşlarını temizlemeniz gerekmektedir. Mahjong – Dağlardaki Köy oyununda puanlar ise N, W, S, E taşları 50 puan D taşları 70 puan Çiçekli ve ağaçlı taşlar 100 puan diğer taşlar 30 ar puandır. Mahjong – Dağlardaki Köy oyunu sırasında shuffle tuşuna basarak taşları karıştırabilirsiniz. Kazandığınız puanlarla hem oyunbus.com üyeleri arasında hemde dünya sıralamasında yarışabilirsiniz. Çin bulmacası veya bilinen diğer ismi ile mahjong oyununda oyunbus mahjong oyun sitesi olarak İyi eğlenceler dileriz.

Oyunbus oyun sitesinde onlarca mahjong oyununu bedava oynayabilirsiniz. Oyunbus arama kutusuna mahjong, Çin kartları, Çin bulmacası kelimelerinden birini yazdığınızda karşınıza onlarca mahjong oyunu çıkar. Dilediğiniz mahjong oyununu oynayabilirsiniz.

Diğer mahjong oyunlarını görmek için mahjong Oyna, Çin bulmacası veya Çin kartları, etiketine tıklamanız yeterlidir.

123 demiş ki;

123

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.