Mahjong Kulesi
Menü
Reklam

Mahjong Kulesi oyunları - Zeka oyunu oyna

Mahjong Kulesi

Mahjong KulesiMahjong oyunları serimize devam ediyoruz. Arkanıza yaslanın ve eğlenceli ve kaliteli bir Çin kartları zeka oyunu oynamanın keyfini çıkarın. Çin bulmacası ismi ile de bilinen ve en güzel mahjong oyunlarından biri olan Mahjong Kulesi Çin kartları oyununda birbirinin aynısı olan mahjong taşlarını bularak eşleştirmeniz gerekiyor. Mahjong severler için özenle hazırlanmış Mahjong Kulesi Çin bulmacası oyununda zaman ile yarışmanız gerekiyor. Tarihin en köklü zeka oyunlarından biri olan ve oyunbus zeka oyunları ve yetişkin oyunlar kategorisinde yerini alan Mahjong Kulesi isimli mahjong oyunu ile iyi eğlenceler dileriz.

Not: Diğer mahjong oyunlarını görmek ve oynamak  için mahjong Oyna, Çin bulmacası veya Çin kartları, etiketine tıklamanız yeterlidir. Karşınıza tüm mahjong Çin katları oyunu çıkacaktır.

Halil demiş ki;

mahjong kulesi açılmıyor,ilgilenmeniz dileği ile.

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.