Mahjong Shanghai
Menü
Reklam
Anasayfa » Yetişkin Oyunları > Zeka Oyunları » Mahjong Shanghai

Mahjong Shanghai oyunları - Zeka oyunu oyna

Mahjong Shanghai

Mahjong ShanghaiMahjong Shanghai Oyunu, en güzel mahjong oyunlarından biri olarak oyunbus oyun sitesinde yerini aldı. Tüm dünya genelinde oldukça beğeni ile oynanan mahjong oyunları ülkemizde çok beğenildi. Genellikle mahjong oyunları, Çin bulmacası, Çin kartları gibi isimlerle bilinen bu zorlu zeka oyunda amacınız, biribirin aynısı olan mahjong taşlarını bulup yok etmek olacak. Bu mahjong taşlarını yok etmek o kadar kolay olmuyor. Çünkü birbirlerine çok benziyorlar, ayrıca yok edeceğiniz mahjong taşın etrafının açık olması gerekiyor. Bunlarda yetmiyormuş gibi bir de zamana karşı yarışmak zorundasınız. Bütün bunlara rağmen kazanıyorsanız, kendiniz ile gurur duyabilirsiniz. Bu kadar sohbet yeter, şimdi sizi bu güzel Mahjong Shanghai oyunu ile başbaşa bırakalım. Oyunbus oyun sitesi olarak zeka oyunları ve yetişkin oyunlar kategorimizde bulunan en güzel mahjong oyunlarından biri olan Mahjong Shanghai oyununda başarılar dileriz.

Unutmadan söylemek gerekirse; Oyunbus oyun sitesindeki diğer mahjong oyunlarına ulaşmak isterseniz. Oyunbus arama kutusuna mahjong, Çin bulmacası, Çin kartları kelimelerinden birini yazmanız yeterlidir. Ama isterseniz bu yazının hemen altında bulunan oyun etiketlerimizden, mahjong, Çin kartları, Çin bulmacası etiketlerinden herhangi birine tıklayıp ulaşabiliriniz.

ayse cukur demiş ki;

Harika oyun

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.