Mahjong Taşları
Menü
Reklam
Anasayfa » Yetişkin Oyunları > Zeka Oyunları » Mahjong Taşları

Mahjong Taşları oyunları - Zeka oyunu oyna

Mahjong Taşları

Mahjong TaşlarıOyunbus en güzel mahjong oyunları serisine devam ediyor. Dünya genelinde en çok sevilen oyunlardan olan mahjong oyunlarında, birbirinin aynısı olan mahjong taşlarını bulup yok etmemiz gerekiyor. Ama bu görüldüğü kadar kolay değil. Mahjong taşları birbirlerine çok benziyorlar. Bir de bir mahjong taşını oynatabilmeniz için etrafının bir tarafında boşluk olmalıdır. Eğer mahjong taşının etrafı taşlarla kapalı ise bu mahjong taşı ile işlem yapamazsınız. Mahjong Taşları isimli bu güzel mahjong oyununda zaman çok kısıtlı, zaman dolmadan siz yerdeki tüm mahjong taşlarını açmalısınız. Eğlenceli bir mahjong oyunu olan Mahjong Taşları oyununda işiniz oldukça zor gibi görünüyor. Bazı ülkelerde Çin kartları, Çin bulmacası isimleri ile de bilinen mahjong oyunları heyecanı oyunbus oyun sitesinde her geçen gün büyüyor.

Başka mahjong oyunları oynamak isterseniz, oyunbus arama kutusuna mahjong, Çin bulmacası veya Çin kartları yazmanız yeterli olacaktır. Ayrıca kısa yol olarak aşağıda belirttiğimiz linkler ile bu güzel mahjong oyunlarına ulaşabilirsiniz. Oyunbus zeka oyunları ve yetişkin oyunlar kategorisinde bulunan Mahjong Taşları oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Diğer mahjong oyunlarını görmek için mahjong Oyna, Çin bulmacası veya Çin kartları, etiketine tıklamanız yeterlidir.

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.