Menü
Reklam

Maymunları Sevindir 5 oyunları - Zeka oyunu oyna

Maymunları Sevindir 5

Maymunları Sevindir 5Maymunları sevindir serisinin en güzel bölümlerinden biri olan maymunları sevindir 5 oyunu, oyunbus farkıyla karşınızda, artık maymunları sevindir oyununda yaptığınız skorları tüm dünya genelinde arkadaşlarınızla paylaşıp yarışın.

Sevimli maymunumuz çok üzgün, sizin yardımınıza ihtiyacı var. Sevimli maymunumuzu sevindirmek için bulmacaları çözüp, maymunu sevindirmemiz gerekiyor. Oyunbus maymunları sevindir 5 oyununda iyi eğlenceler diler.

zeynep yade demiş ki;

bütün oyunların şifresi ne arkadaşlar

zeynep yade demiş ki;

6. bölümün şifresi nee

zcczc demiş ki;

güzel maymun oyunu

yok demiş ki;

6. Leveli geçemedim nasıl geçiliyoo

refika demiş ki;

süper

şifreler bilinmez demiş ki;

şifre kaç söyler misiniz

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.