Reklam
Anasayfa » Skorlu Oyunlar > Zeka Oyunları » Maymunları sevindir 9

Maymunları sevindir 9 oyunları - Zeka oyunu oyna

Maymunları sevindir 9

Maymunları sevindir 9

Maymunları Sevindir 9 Oyunu

Maymunları sevindir oyununun 9. versiyonu oyunbus.com oyun sitesinde yerini  aldı. Maymunları sevindir 9 oyununda  mouseunuzu kullanara ekrandaki küçük maymuncukları bulmalısınız. Ekranda nesneleri hareket ettirerek maymuncukları meydana çıkarmanız mümkün. 15 tane minik maymunu sepete doldurarak oyunda başarı sağlamaya çalışın. Oyunbus zeka oyunları ve skorlu oyunlar kategorisinde yer alan Maymunları sevindir 9 oyununda Keyifli oyunlar dileriz.

odi demiş ki;

çok güzel

meliha demiş ki;

sandığın şifresi 304 ınsart cade şifresi 492258

can murat demiş ki;

şifre kaç

serkan demiş ki;

çokkkkkkkkkkkkkkk güzel

emin demiş ki;

çok güzel bir oyun

zeynep ulusoy demiş ki;

abla mal mal şeyler yazma kezban gibi görünüyorsun.Bu arada yönetici: Şu serap Ulusoy maalesef benim ablam olur.kendisinden iğreniyorum ama bazen onu çok seviyorum.seni çok seviyorum canım ablam benim.oyşşşşş.bu arada benim yaşım 12 ablamın yaşı 14 sdfadsfdsaf gerçekten,,,,,,,,,,,güldüm evet çünkü buraya yaşımızı yzdım ne alakays sfadsfadsfadsf

serap ulusoy demiş ki;

çok iyi oyun.ve çok da sıkıcı şaka çok süper bi yun mikemmel.

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.