Maymunu Mutlu Et Şeker Oyunu
Menü
Reklam
Anasayfa » Macera Oyunları » Maymunu Mutlu Et Şeker Oyunu

Maymunu Mutlu Et Şeker oyunları - Macera oyunu oyna

Maymunu Mutlu Et Şeker Oyunu

Maymunu mutlu et şeker oyunuOyunbus dünyadaki tüm maymunları sevindir oyunlarını sizler için eklemeye devam ediyor. Birbirinden şeker maymunları sevindir oyunları oynamak için doğru yerdesiniz. Maymunu mutlu et şeker oyununda üzgün ağlayan sevimli maymunları güldürmek için ekranda gizli olan 80 tane sakızlı ayıyı bularak bulmacaları çözün. Bulmacaları doğru çözerseniz üzgün ağlayan maymunlar bu duruma çok sevinecek ve yüzleri gülecek artık. Eğer sizde sevimli ağlayan maymunları sevindirmek istiyorsanız buyrun oyun sizin.

Not: Oyunbus oyun sitesinde diğer maymunları sevindir oyunlarını oynamak isterseniz. Maymunları sevindir Yazısına tıklayıp oynayabilirsiniz.

aslan kral demiş ki;

bulamadım cevap verebilir misiniz

esma demiş ki;

bulan varmı

ipek demiş ki;

çok kolay bişey ve maymunları sevindir oyununu çok severim hep vanım sıkıldıında onu oynarım…

yağız demiş ki;

cok zorrr

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.