Menü
Reklam

Mordekay Kartopu oyunları - Popüler Oyunlar oyunu oyna

Mordekay Kartopu Oyunu

Mordekay Kar Topu OyunuMordekay oyunları serimize 2015 mordekay oyunları ile devam ediyoruz. En güzel regular Show oyunlarından olan mordekay ve rigbi Kartopu Savaşı oyununda sevdiğiniz tüm çizgi karakterlerinden oluşan takımınızı seçin ve kartopu savaşından herkesi yenerek şampiyonluğa ulaşın. Oyunbus oyun ekledi mi böyle oyun ekler tüm çizgi film kahramanları burada dilediğiniz çizgi film kahramanını seçin ve eğlenceye balıklama dalın. Peki bu eğlenceli sürekli dizi kartopu oyunu nasıl oynanır? Hemen açıklama yapalım, mordekay kartopu savaşı oyunu OK tuşlarını kullanarak oynanır. Sevdiğiniz karakterinizi OK tuşları ile yönetin ve kar toplarını yerden alarak boşluk tuşuyla fırlatın. Hem eğlenceli hem sürükleyici bir kartopu savaşı oyunu olan çizgi film kahramanları kartopu savaşı oyununda mordekay oyunbus oyun sitesi olarak TAM EKRAN oynamanızı tavsiye eder, iyi eğlenceler dileriz.

Bu eğlenceli mordekay oyununu tam ekran oynamak için oyun üzerine gelin ve mouse sol tuşuna basın, go full screen yazısına tıkladığınızda oyun tam ekran olur. Diğer bir seçenekte oyunun hemen altında bulunan tam ekran butonuna basmaktır.

efe demiş ki;

ama oyun çok güzel.

sude demiş ki;

çokkkkkkkkkkkkkkk beğendim
harika

SUDE demiş ki;

GÜZELLLLLLLLLLLLLLL

elsad demiş ki;

guzel biroyun mukemmel cok beyendim super ben mordekay ve riqbinin cizgi filmine bakiyorum onuda cok beyendim

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.