Namaz Testi
Menü
Reklam

Namaz Testi oyunları - Eğitici Oyunlar oyunu oyna

Namaz Testi

Namaz TestiEğitim oyunları kategorisinde biz çocuklara namaz kılmayı öğreten güzel bir oyundan bahsetmek istiyoruz.Namaz testi oyununda doğru namaz hareketlerini seçerek sevimli çocuğa namaz kıldırın, her doğru harekette puan kazanacaksınız. Oyunbus dini oyunlar kategorisindeki namaz testi oyununda başarılar diler.
Biraz namaz hakkında bilgi vermek gerekirse Namaz, kul ile Allah arasında gizli esrarlı bir iletişim vasıtası ve sırlı bir köprüdür. Namaz, İslamın en önemli ibadetlerinden biridir. Peygamberimiz hazreti Muhammet bir hadisinde  namaz için dinin direğidir demiştir. Namaz kılmak, ergenlik çağına gelmiş akıl sahibi kimseler için farzdır. Namaz kılmadan önce abdestiniz yoksa mutlaka abdest almalısınız. Namazı terk etmek ise dinen sorumluluk getirir. Peki neden namaz kılarız, namazı kulluk görevimizi yerine getirmek için kılarız, Allah’ı sıkça anmak için kılarız. Namazlarda kalbimizi Allah’a açar ve sadece ona dua eder ve ona sığınırız. Unutmamak lazımdır ki Namaz kılmakla aynı zamanda Allah’a olan şükür borcumuzu da yerine getirmiş oluruz. Namaz kılan bir kişi Allah’a yakınlaştığı için tüm kötülüklerden uzaklaşır. Namaz kılan bir kişi bedenini ve ruhunu temiz tutar. Namaz kılan insanlar günahlarından arınır.

aynur demiş ki;

güzel

mustafa demiş ki;

güzelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.