Menü
Reklam
Anasayfa » 3D Oyunlar > Çizgi Film Oyunları » Ninja Kaplumbağa 3 Boyutlu

Ninja Kaplumbağa 3 Boyutlu oyunları - Çizgi Film oyunu oyna

Ninja Kaplumbağa 3 Boyutlu

Ninja Kaplumbağa 3 BoyutluNinja Kaplumbağa 3 Boyutlu Oyunu
Ninja Kaplumbağalar yeni 3D oyunu ile oyunbus.com oyun sitesinde. Ninja kaplumbağa oyununda  ilk etapta en sevdiğiniz ninja kaplumbağayı seçeceksiniz. Bu kaplumbağalar Leonardo,Rafael,Mikalenjelo ve Donatello karakterleridir. Oyunda diğer düşman ninja kaplumbağalara karşı savaşacaksınız ve bütün ninja düşmanları pataklayarak yer altında ki bütün kötülükleri yok etmiş olacaksınız. Ninja kaplumbağa 3 boyutlu oyununda konrol tuşlarında yön için bilgisayarınızın klavyesindeki ok tuşlarını kullanabilirsiniz. Ninja kaplumbağanızı zıplatmak veya atlatmak için space (boşluk) tuşu olan klavyenizdeki en büyük tuşunu kullanarak zıplayabilirsiniz. Ninja kaplumbağa ile karşı saldırıya geçmek için ise Z ve X tuşlarını kullanabilirsiniz. Oyunbus 3d oyunlar kategorisindeki Ninja Kaplumbağa 3 Boyutlu oyununda iyi eğlenceler dileriz.

3 BOYUTLU OYUNLAR İÇİN :

Tüm 3 boyutlu oyunlarda olduğu gibi Ninja Kaplumbağa 3 Boyutlu oyununda da shockwave eklentisi gereklidir. Bilgisayarınızda shockwave 3 boyutlu oyun eklentisi yok ise bedava ve güvenle Buradan yükle indirebilirsiniz.

NİNJA KAPLUMBAĞALAR

Ninja Kaplumbağalar (orijinal adı “Ninja Turtles”), fantastik çizgi seri, dövüş sanatlarına hakim 4 tane  kaplumbağa ve ustaları mutant fare “Usta Splinter” ile birlikte kötülerin karşısında verdikleri mücadele konu edinir. Bu sırada iyi bir ninja olabilmenin eğitimini sürdürmektedirler. Kevin Eastman arkadaşı Peter Laird ile yaptığı beyin fırtınası sırasında ortaya çıkan ninja kaplumbağalar uzaylı düşmanlardan şehirdeki serserilere kadar birçok kötü karakteri içerir.Bu kötü karakterler arasından en ünlüleri Shreder ve onun ortağı ve aynı zamanda ona emir verebilen Beyin’dir. Hikâye kahramanlarından bir diğeri de Kanal Muhabiri April Oneill’dır. Kahramanlarımız Rafael, Donatello, Leonardo, Michelangelo pizzaya çok düşkündürler. Her biri dövüş ustası olan ninja kaplumbağalarımızı biraz yakından tanıyalım.
Leonardo: Bushido ustası ve ekibin lideridir. Çift bushido kullanılır ve mavi bir bandaj takar. Ayrıca ninjato de kullanabilir. Çizgi filmin yaratıcıları Leonardo adını Leonardo Da Vinci’den esinlenmişlerdir.
Raphael ( Rafael): Takımın kötü çocuğudur. Saldırgan ve hırçın bir doğaya sahiptir. Kırmızı bir bandaj takar. Çizgi filmin yaratıcıları Raphael adını Raphael Sanzio’dan esinlenmişlerdir.
Michelangelo ( Mikalenjelo): Takımın en komik ve en haylaz üyesidir. Uysal ve çok komik bir yapıya sahiptir. Çift nunçaku kullanır ve turuncu bir bandaj takar. Aynı zamanda takımın en obur üyesidir. Çizgi filmin yaratıcıları Michelangelo adını Michelangelo Buonarroti’den esinlenmişlerdir.
Donatello: Takımın bilimden en iyi anlayan üyesi. Takımın şiddete en az başvuran üyesidir. Bō kullanır ve mor bir bandaj takar. Çizgi filmin yaratıcıları Donatello adını Donatello’dan esinlenmişlerdir.

gülderen ve sude demiş ki;

morlunun yani donatellonun hayranıyım

yusuf demiş ki;

daha yeni oynuyorum

Anonim demiş ki;

çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook güzel bir oyun günde 5 defa oynuyorum

ömer faruk demiş ki;

hayranıyım

mehmet yiğit demiş ki;

sürekli yanılıyo

mehmet yiğit demiş ki;

ooo çok güzel

mehmet yiğit demiş ki;

çok harika okadar sevdimki

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.