Öcük İle Böcük Oyunları | Çizgi Film Oyunları oyna
Menü
Reklam
Anasayfa » Çizgi Film Oyunları > Macera Oyunları » Öcük İle Böcük Oyunları

Öcük İle Böcük Oyunları oyunları - Macera oyunu oyna

Öcük İle Böcük Oyunları

Öcük ile Böcük oyunlarıSevimli böceklerimiz Öcük ile Böcük sosisçi tezgahında yaşamayı hayal eden iki sevimli böcektir. Bu sevimli böcekerlimiz Öcük ile Böcük bir gün bir çantaya düşer. Çantanın içerisinde bir ailenin mutfağına gelirler. Hayatta kalabilmek için diğer böcekler ile birlikte yaşamaya başlarlar. Öcük ile Böcük’ün en büyük hayalleri mutfakta bulunan büyük mavi buzdolabına ulaşmak ve sosisçi tezgahında yaşamlarını sürdürmektir. Öcük ile Böcük oyununda Öcük ile Böcük’ün arkadaşları olan sinekler sosisçi tarafından peynir kalıplarının arasına tutsak edilmiştir. Kutular arasında mahsur kalmış dost sinekleri ve  böcekleri kurtarın. Öcük ile Böcük oyununda mouse yardımı ile hareket edebilirsiniz, veya ok tuşlarınıda kullanabilirsiniz. Ayrıca böcekleri kurtarmanızı engelleyen kutuları ve duvarları boşluk tuşu ile bomba koyarak patlatabilirsiniz. Eğlenceli bir böcek kurtarma oyunu olan Öcük ile Böcük oyununda bir çok eğlenceli bölüm sizi bekliyor. Her bölüm farklı bir macera, eğer macera oyunlarından hoşlanıyorsanız Öcük iİle Böcük macera oyununu sevebilirsiniz. Oyunbus çizgi film oyunları ve macera oyunları kategorilerinde bulunan Öcük ile Böcük oyunları oyunu ile iyi oyunlar dileriz.

Erky, Perky, Mad Margaret, Cecil, Stinks, Sajuica, Frenzel, Moldy Van Oldy, Öcük ile Böcük oyunları, Öcük ile Böcük asker böcekler, erky and perky games, Öcük ile Böcük oyunu izle, Öcük ile Böcük oyunu, Öcük ile Böcük oyna, Öcük ile Böcük izle, Öcük ile Böcük oyunu oyna, erky perky oyunları.

hatice demiş ki;

harika çok güzel tek kelime ile harika

hatice demiş ki;

hhhhhhhhhaaaaaaaarrrrrrrrriiiiiiiiiikkkkkkkkkkkaaaaaaaaa

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.