Cesur Okçu Kız Merida oyna
Menü
Reklam
Anasayfa » Çizgi Film Oyunları > Çocuk Oyunları > Nişan Oyunları » Cesur Okçu Kız Merida oyna

Cesur Okçu Kız Merida oyna oyunları - Nişan oyunu oyna

Cesur Okçu Kız Merida oyna

Okcu Kız oyna

Çok yetenekli bir okçu kız olan güzeller güzeli Merida, Kral Fergus ve Kraliçe Elinor’un aceleci ve özgürlüğüne düşkün kızlarıdır. Kendi hayat yolunu kendi çizmeye kararlı olan okçu kız Merinda, ülkenin lordlarına ait olan asırlık bir geleneğe karşı çıkar. Heybetli Lord MacGuffin , huysuz mu huysuz Lord Macintosh  ve acayip aksi Lord Dingwall. Merida’nın yaptığı hareketler farkında olmadan büyük  krallık içinde kaos ve öfke yaratır. Merida bir gün bu durumlar karşısında garip Bilge Kadına başvurduğunda ise uğursuz bir dilek onu beklemektedir. Merinda peşindeki çok tehlikeli güçleri geç olmadan o korkunç laneti bozmaya çalışır ve hayatta gerçek cesaretin ne anlama geldiğini anlar. Cesur’ (Brave) animasyon filminin unutulmaz karakterleri ve her yaştan izleyicinin keyif aldığı bir cesur yüreğin macerasını anlatıyor. Böyle güzel bir filmin oyunu da sadece oyunbus kalitesi ile sizlerle buluşuyor.

Cesur Okçu Kız Merida oyunun da dev sivrisinek ve böceklere karşı savaşmalısınız. Her geçen bölümde sivrisinekler daha büyüyor. Cesur Okçu Kız Merida oyununda hedeflere çok iyi nişan almalısınız. Oyunbus.com nişan oyunları ve çizgi film oyunları kategorisindeki Cesur Okçu Kız Merida oyununda iyi eğlenceler diler.

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.