Menü
Reklam
Anasayfa » Giydirme Oyunları > Kız Oyunları » Öykü Ayaz Giydirme Oyunu

Öykü Ayaz Giydirme oyunları - Kız oyunu oyna

Öykü Ayaz Giydirme Oyunu

Öykü Ayaz Giydirme OyunuFox tv ekranlarının en çok ama en çok sevilen dizilerinden biri olan kiraz mevsimi için yapılmış güzel bir giysi giydirme oyunu oynaya ne dersiniz? Süper olur, hatta mükemmel olur, hatta inanılmaz bir şey olur diyorsanız bu eğlenceli öykü ve ayaz oyunu tam size göre bir oyun. Güzel kızımız öykü ile yakışıklı mı yakışıklı Ayaz’ın oyunu bu, hiç bir şeye benzemez, oyunların en güzelidir bu oyun. Kiraz mevsimi dizisinin sevilen iki oyuncusu Öykü (Özge Gürel) ve Ayaz (Serkan Çayoğlu) yer alıyor. Özge ve Serkan hangisi ile oynamak istiyorsanız onu seçmelisiniz. En çok sevdiğiniz oyuncuyu seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Öykü’ye en güzel kıyafetleri giydirebilirsiniz. Ayaz ise zaten yakışıklı ama siz onun için en güzel kıyafet ve imajı seçerek belki onu daha da yakışıklı yapabilirsiniz. İki oyuncumuzda çok tatlı öyle değiller mi? Biz öykü ablamızı da, ayaz abimizi de çok seviyoruz ve onları buradan öpüyoruz.

Öykü ve Ayaz oyunu MOUSE yardımı ile oynanıyor. Oyunbus kız ve giydirme oyunları kategorilerinde yer alan öykü ve ayaz elbise giydirme oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Elsad demiş ki;

Harika bir oyun bayildim

Anonim demiş ki;

açılmıyo

    ismuyuadmin demiş ki;

    Merhaba oyun açılıyor oynayabilirsiniz.

kübra demiş ki;

cooooook guzel

susi demiş ki;

superrrrr

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.