Parti Kızı Giydir
Menü
Reklam
Anasayfa » Giydirme Oyunları > Kız Oyunları » Parti Kızı Giydir

Parti Kızı Giydir oyunları - Kız oyunu oyna

Parti Kızı Giydir

Parti Kızı GiydirOyunbus oyun sitesindeki kız oyunları ve giydirme oyunları çok beğeniliyor. Bugün size çok beğenilen  giydirme oyunlarına bir yenisi daha eklendik. Oyunumuzun ismi Parti Kızı Giydir. Bu eğlenceli kız giydirme oyununda ilk önce makyaj ile başlıyorsunuz. Makyajı tamamladıktan sonra kızı hazırlamaya kıyafeti ile devam ediyorsunuz. Tabii bu kadar süslenme yetmez biraz da aksesuarlar takmak lazım. Parti Kızı Giydir oyunu en son aksesuarlarını seçerek son buluyor. Parti Kızı Giydir oyununu sadece mouse yardımı ile oynayabilirsiniz. Oyunbus  iyi eğlenceler diler.

Not: Parti Kızı Giydir oyunu ile ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi oyunbus oyun sayfasının altında bulun an oyun yorumları kısmına yazabilirsiniz. Eğer sizde Parti Kızı Giydir oyununu çok beğendiyseniz, oyunun sağ alt köşesinde bulunan yıldızlara beğendiniz kadar yıldıza tıklayarak Parti Kızı Giydir oyununda oylama yapabilirsiniz. Bu yıldızların anlamı ise 1 yıldız az beğendim anlamında, 5 yıldız çok beğendim anlamındadır.

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.