Patronu Koruma Oyunu | Zeka Oyunları oyna
Menü
Reklam
Anasayfa » Zeka Oyunları » Patronu Koruma Oyunu

Patronu Koruma oyunları - Zeka oyunu oyna

Patronu Koruma Oyunu

patron koruma oyunu En güzel zeka oyunlarımıza keyifli bir koruma oyunu olan patronu koruma oyunu ile devam ediyoruz. Mouse yardımı ile oynanan patronu koru oyununuda büyük bir iş adamı olan patronu diğer kötü patronların adamlarından korumaya çalışacağız. Patron koruma oyununda mouse’unuzla belirlenen alan içerisine şekiller çizerek gelen topu engellemelisiniz. Bir çok eğlenceli bölümden oluşan patronu koruma oyununda bölüm ilerledikçe oyun biraz daha zorlaşıyor ve daha da keyifli bir hal alıyor. Oyunbus zeka oyunları kategorisinde yer alan patron koruma oyununda iyi oyunlar dileriz.

opi demiş ki;

kk

furkan demiş ki;

abi mükemmellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

yusuf karamanoğlu demiş ki;

alahım,

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.