Menü
Reklam

Regular Show Dövüş oyunları - Popüler Oyunlar oyunu oyna

Regular Show Dövüş Oyunu

regular show dövüş oyunu En güzel regular show oyunları oyunbus oyun sitesinde sizlerle bulışmaya devam ediyor. Mordekay ve rigbi ile oyun oynama keyfi için hazır olun. Sevilen çizgi film sürekli dizi kahramanlarımız mordekay ve rigbi’nin yeni oyununda dev yaratıklara karşı dövüşmelisiniz. Eğlenceli bir mordekay dövüş oyunu olan regular show dövüş oyununda ok tuşları ile hareket ederek ve Z,X,C tuşları ile de dövüş hareketleri yaparak dev yaratıkları tekme ve tokatla bir güzel dövün. Birbirinden değişik dövüş hareketlerine sahip olan regular show dövüş oyununda tuşların basılış sırasına göre değişik yumruklar atabilirsiniz. Sürekli dizi dövüş oyununda eğlencenin dozu hiç düşmüyor, dev yaratıkları dövdükçe yeni dev yaratıklar çıkıyor, onları da bir güzel döverek yeni regular show oyununun galibi siz olabilirsiniz. Oyunbus oyun sitesi olarak dünyada yayınlanan tüm mordekay ve rigbi oyunlarını sizlere sunmaya devam edeceğiz. Çizgi film oyunları ve dövüş oyunları kategorimizde bulunan regular show dövüş oyunu, mordekay dövüş oyunu ve sürekli dizi dövüş oyunu isimleri ile bilinen yeni regular show oyununda iyi eğlenceler dileriz.

mustafa demiş ki;

oyun tam ekran olmuyor

murat demiş ki;

çok güzel oyun

inci renkli demiş ki;

benim bilgi sayarımda oyun açılmıyor çoksaçma leptop ama bende bu oyunun çizgi flmi var aaaaaaaa mordekay ve rigbi korku oyunu,nu gördüm ama annem oynarsambana kızar korku flmi izliyorum sen biliyonmu neyse oyun çççççççoooook güzel irenç diyeler isttediği kadar olaun görüşürüz

Semih şanlı demiş ki;

Abi bu oyun efsanevi bir şey
Çok güzel

osman demiş ki;

çok kötü cartoon network çıkmasa iyi olur

Reklam
Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.