Stickman
Menü
Reklam

Stickman oyunları - Macera oyunu oyna

Stickman

StickmanStickman Türkçe ismi ile çöp adam veya sopa adam olarak bilinen süper görsel efektleri ile çok güzel bir oyun. Oyunbus.com ekibi olarak sevgili oyuncularımıza en kaliteli, eğlenceli ve bedava oynayabileceğiniz  yeni oyunları sunmaya devam ediyoruz. Stickman oyununu 2 boyutlu çöp adamların dünyasında geçiyor. Stickman ile tüm düşmanları yok edebilirsiniz. Stickman oyununda amacımız kılıç ve silahlarımızı kullanarak bu ezeli savaşı kazanmak olacak. Stickman oyununun kontrol tuşları ise ;

W tuşu zıplamak için

A tuşu sola gitmek için  D tuşu ise sağa gitmek için. Eğer bu A,D tuşlarına 2 kere üst üste tıklarsanız bastığınız yöne koşabilirsiniz.

L tuşu ise silah almak veya atmak için kullanılır.

J tuşu saldırmak için K tuşu ise tekme atmak içindir.

Stickman ile müthiş bir macera sizi bekliyor. Dövüş oyunları ve macera oyunları kategorisinde bulunan Stickman oyununda iyi eğlenceler dileriz.

(13 kere oylandı, ortalama puan 4,23)

tam ekran resmi

Yorum yaz

Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.