Sunger Bob 2 Kişilik Oyna
Menü
Reklam

Sunger Bob 2 Kişilik Oyna oyunları - Çizgi Film oyunu oyna

Sunger Bob 2 Kişilik Oyna

Sünger bob ile birlikte eğlenceli bir oyun oyunbus.com sitesinde sizi bekliyor. Sunger Bob 2 Kişilik Oyna isimli bu eğlenceli oyunda amacımız seçtiğimiz karakter ile karşımızdaki sünger bob oyuncularından birini en uzağa fırlatmak olacak. Sunger Bob 2 Kişilik Oyna oyununda ister 2 kişilik ayarında arkadaşınızla birlikte karşılıklı oynayabilirsiniz. İsterseniz de sadece bilgisayara karşı kendinizde oynayabilirsiniz. Sunger Bob 2 Kişilik Oyna oyunu bir çok eğlenceli bölümden oluşur, bu bölümleri geçmek için sizden istediği puanı yapmalısınız. Sunger Bob 2 Kişilik oyununun kontrol tuşu ise space (boşluk) tuşudur. Rakip sünger bob karakteri yanınıza gelmeden iyice güç doldurup rakibe sağlam bir tekme atıp onu en uzağa fırlatmalısınız. Güç doldurmak için sürekli space boşluk tuşuna basabilirsiniz. Oyunbus oyun ekibi olarak çizgi film oyunları ve iki kişilik oyunlar kategorisindeki Sunger Bob 2 Kişilik Oyna oyununda iyi eğlenceler dileriz.

SÜNGER BOB ;

Sünger bob kimdir biraz yakından tanıyalım. Sünger bob İngilizcede Sponge Bob ismi ile tüm dünya genelinde tanınan, sevimli mi sevimli, masum, mu masum, iyimser ve tamamen dost canlısı bir deniz süngeridir. Sünger bob’un espri anlayışı ve iyi niyetli olması arkadaşlarına bazen garip gelebilir ama yine de rahatlatan davranışları sayesinde kendini herkese sevdirir. Tüm insanlığın çok büyük sevgisini kazandırmış bir süngerdir. Salyangozu Gary ile birlikte Bikini Bottom isimli sualtı şehrinde, iki katlı müstakil bahçeli Ananas evinde yaşar. Diğer tamamlayıcı karakter Gary ise kedi gibi miyavlayan garip bir salyangozdur. Sünger Bob’un hayattaki amaci, mükemmel Krabby böreğini yapabilmek ve her ay iş yerinde yapılan Ayın elemanı seçilmektir. Yengeç Restoranın ızgaracılık işinde çalışmaktadır. Yengeç restoranının en çalışkan çalışanı olan bir türlü ayın çalışanı seçilemeyen sünger bob azmini ve inancını hiç kaybetmez. Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki deniz dip dünyasının bir numaralı en çok sevilen ızgaracısıdır. Burgerleri büyük bir iş aşkıyla, sevgiyle, eğlenceyle hazırladığından Yengeç Burger’e bambaşka bir tat katmaktadır.

Süngerbob‘un boş zamanlarda canı sıkıldığında hobileri ile ilgilenmektedir. Sünger bobun başlıca hobileri Denizanası Avlamak, Baloncuk Oynamak, İşe gidip yengeç burger hazırlamak ve Squidward’ü en yakın dostu sevimli Patrick ile birlikte sinir etmektir. Ayrıca çok meraklı ve maceraperest, eğlenceli bir ruha sahiptir. Bikini Kasabasın’daki en yakın dostları komşuları Patrick ve Squidward, Sandy ve Bay Yengeç’tir. Kedisi salyangoz Gary’ide unutmayalım. Onsuz asla yaşayamaz.

Anasayfa »2 Oyunculu Oyunlar, Çizgi Film Oyunları » Sunger Bob 2 Kişilik Oyna
(33 kere oylandı, ortalama puan 4,70)

tam ekran resmi

Yorum yaz

Reklam

oyun

Türkiye'nin kaliteli oyun sitesi oyunbus.com sitesine hoşgeldiniz. Yetişkin ve çocuklar için birbirinden güzel oyunlar bulunmaktadır. Oyunbus.com hergün en yeni ve kaliteli oyunları eklemeye devam ediyor. Oyunbus.com oyun sitesinde kız oyuncularımıza yönelik yemek oyunları, giysi giydirme oyunları ve makyaj oyunları sunuyor. Erkekler içinse araba ve yarış oyunları, dövüş ve spor oyunları, motor oyunları ve 3d oyunlar sunuyor. Yetişkinler için de kağıt oyunları, sudoku oyna, mahjong oyna, satranç oyna, bubble oyunları, çiftlik ve zeka oyunları ile eğlenceli zamanlar sizi bekliyor.